x-kom hosting

"Powietrze" zajmuje mi miejsce na C

Miki1995
utworzono
utworzono

Witam!

Mam problem z partycja C mianowicie tak zwane "Powietrze" zajmuje mi potrzebne miejsce na dysku i nie wiem co z tym fantem mam zrobić proszę o kontakt na GG lub tutaj z góry dziękuje. :(

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Masz włączoną hibernację i przywracanie systemu?

Miki1995
komentarz
komentarz

nie wiem jak to sprawdzić?

Mag Magik
komentarz
komentarz

Miki1995 to tak.

Pobierz program CCleaner i przeczyść dysk.

Jak masz ustawiony plik pamięci wirtualnej?

Możesz usunąć niepotrzebne punkty przywracania systemu.

Defragmentacja pozwala zaoszczędzić trochę miejsca.

Czy zrobiłeś już skanowanie dysku (z opcją uwalniania plików)? (Start - Programy - Akcesoria - Narzędzia Systemowe - Oczyszczanie dysku.)

wywal też zawartości z C:\WINDOWS\Temp , C:\Documents and Settings\*twoja nazwa\Ustawienia lokalne\Temp i opróżnij kosz

również czyszczenie rejestru nie zaszkodzi (wcześniej wspomnianym CCleanerem choćby).

Klik prawym przyciskiem myszy na ikonkę wybranego dysku => Właściwości => zakładka Narzędzia => w sekcji Sprawdzanie błędów kliknij na Sprawdź

Start->Uruchom-> wpisz chkdsk c: /f /r

możesz też zmniejszyć pojemność kosza

wyłączyć opcję Hibernacji

...

Miki1995
komentarz
komentarz
Jak masz ustawiony plik pamięci wirtualnej?

Nie mam pojęcia :P

Możesz usunąć niepotrzebne punkty przywracania systemu.

Defragmentacja pozwala zaoszczędzić trochę miejsca.

Czy zrobiłeś już skanowanie dysku (z opcją uwalniania plików)? (Start - Programy - Akcesoria - Narzędzia Systemowe - Oczyszczanie dysku.)

wywal też zawartości z C:\WINDOWS\Temp , C:\Documents and Settings\*twoja nazwa\Ustawienia lokalne\Temp i opróżnij kosz

tego już dawno próbowałem i zrobiłem te 1,5 GB bo tak to 65mb było a hibetnacje mam wyłaczona

PS:powiekszyłem dzieki tym operacjom tylko o 1 gb ale co dalej?!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.