x-kom hosting

problem z gg

biniol
utworzono
utworzono

hej. Mam mały problem. GG kompletnie mi nie działa. Nie chce wogóle sdię połączyć z serwerem. Przeinstalowałem już kilka razy, łacznie z instalacją starszej wersji. Nie pomogło. Próbowałem uruchomić nr gg na wp. Nie pomogło. Sformatowałem partycję i zainstalowałem naowego xp. Nie pomogło. Zainstalowałem komunikator Akuku i co dziwne nie mogłem w ogóle się zarejestrować. Żadnego firewalla nie mam, a zapora w Xp ma odblokowane gg. What's up????

plz help ;)

bakus1989
komentarz
komentarz

a internet Ci dobrze chodzi ?? nieraz serwer gg jest zamulony ale zaraz dzialą wiec to nie ich wina tylko twojego dostawcy internetu skontaktuj sie z nim

GoBi
komentarz
komentarz

Często serwer gg pada... jesli problem jest dalej aktualny to daj znać.

biniol
komentarz
komentarz

gg nie działa mi już od 3 dni. Internet działa mi dobrze, poza tym mam lan-a z kumplem i u niego wszystko ok

tazman
komentarz
komentarz

A zarejestrowałeś się podczas instalacji i wybrałeś dobre ustawienia ?

LIDER
komentarz
komentarz
A zarejestrowałeś się podczas instalacji i wybrałeś dobre ustawienia ?

Dobre pytanie. Ale mógł Ci też firewall zabokować GG lub porty na których chodzi gadu-gadu.

biniol
komentarz
komentarz
A zarejestrowałeś się podczas instalacji i wybrałeś dobre ustawienia ?

tak. To zresztą nie stało sie przy instalacji, tylko nagle przestało działać. Uzywam gg ju,ż od jakiś 4 lat i ciągle tego samego nr. Małe prawdopodob. ze zrąbałem instalację

Firewalla nie mam, tylko zapore windy i nod-a 32

tazman
komentarz
komentarz

Wejdź w zaporę w zakładkę wyjątki i dodaj program gg

olej3232
komentarz
komentarz

to zainstaluj tlen-a! gg jest kiepskim komunikatorem, przez tlena możesz korzystać z gg, z tym że program nie będzie się wysypywał tak częśto!

biniol
komentarz
komentarz
Wejdź w zaporę w zakładkę wyjątki i dodaj program gg

Przecież już na początku pisałem że tak zrobiłem. Jest news...złożyłem sobie konto na tlenie...tez nie wpuszcza :/

LIDER
komentarz
komentarz
Wejdź w zaporę w zakładkę wyjątki i dodaj program gg

Przecież już na początku pisałem że tak zrobiłem. Jest news...złożyłem sobie konto na tlenie...tez nie wpuszcza :/

Wygląda na to, że masz porty poblokowane chyba.

Kamix
komentarz
komentarz

A jakiego masz anty-virusa ?

Czasem to i on potrafi zablokować...

biniol
komentarz
komentarz
to zainstaluj tlen-a! gg jest kiepskim komunikatorem, przez tlena możesz korzystać z gg, z tym że program nie będzie się wysypywał tak częśto!

Próbowałem puszczać przez to i przez wp kontakt... nie idzie

[ Dodano: 2007-05-10, 16:57 ]

A jakiego masz anty-virusa

Czasem to i on potrafi zablokować

Noda 32 Ale dzialo gg pod nim....poza tym po formacie najpierw zainstalowałem gg i tez nie działało pomimo braku noda

[ Dodano: 2007-05-10, 16:58 ]

Wygląda na to, że masz porty poblokowane chyba.

A jak to odblokować ;)

[ Dodano: 2007-05-10, 17:13 ]

A poza tym to z tymi portami to nie bardzo bo przeciez formata robiłem

LIDER
komentarz
komentarz

Jakie masz łacze? Może usługodawca Ci zablokował ale musiałby być kretynem :lol:

biniol
komentarz
komentarz

nie sądzę... Jak już wspomniałem mam lana z kumplem i u niego śmiga...

LIDER
komentarz
komentarz
nie sądzę... Jak już wspomniałem mam lana z kumplem i u niego śmiga...

A widzisz jakieś inne logiczne wytłumaczenie? Jak masz lana z kumplem to tym bardziej prawdopodobne. Gadu-gadu prawie zawsze śmiga (pod warunkiem jak im serw nie padł), ma na stałe wbite adresy IP i często jak nie dostanie się nawet IP przydzielonego w sieci lan i net nie działa z powodu złej konfiguracji sieci to samo gg często łazi. Właśnie pod tym wzglętem sieciowcy zachwalają ten komunikator.

bartox555
komentarz
komentarz

Sproboj czy na Konnekt ci działa http://www.konnekt.info/index.html

Zmien Serwer i git

Kamix
komentarz
komentarz

A jak jest ten LAN zbudowany ?

Może kumpel żarty sobie robi i co port zablokował...

biniol
komentarz
komentarz

PRÓBOWAŁEM konnektem...też nie przechodzi. Nie działa mi żaden program tego typu. Kiedy go włączałem wyskoczył komunikat:

wystąpił blad podczas ładowania plugins/ggimage.dll

Jeżeli naciśniesz [TAK] plugin ten nie będzie ładowany ponownie

-------------------------------------

load filed [126] nie można odnaleźć okreslonego modułu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.