x-kom hosting

ZOTAC GF 9800GT i Belinea 22"

BananowyObcas
utworzono
utworzono

Witam!

Czy da radę to wszystko współgrać? Mianowicie:

Grafa:

ZOTAC GF 9800GT 512MB DDRIII

Oraz monitor:

MONITOR CYFROWY 22" BELINEA 108080

Oraz mam pytanie czy ogólnie ta karta będzie sobie radzić z monitorami 22" - 24"?

Oraz jaki monitor polecacie, głównie chodzi mi o CRT. Ponieważ są dużo tańsze i osiągi większe niż LCD. ;)

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Karta sobie poradzi jednak do 24 cali to wpakowałbym już 1GB pamięci. Chociaż 512MB też powinno starczyć. A czemu chcesz CRT, a nie LCD. LCD są dużo nowsze.

BananowyObcas
komentarz
komentarz

ale żaden LCD nie osiągnie takich kolorów co CRTeki... :P

Machur
komentarz
komentarz

to prawda, ale mimo to brałbym LCD.

Gość
komentarz
komentarz
ale żaden LCD nie osiągnie takich kolorów co CRTeki...

Na LCD sa krystaliczne kolory i nie bola oczy, moze na CRT sa ladniejsze niektore kolory ale oczy wyparowuja po dluzszym patrzenia, ogolnie sam zmienilem CRT na LCD, i patrzac na TV CRT czy Monitor oczy mnie ostro bola :P

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Przy LCD masz wygodę (oczy nie bolą, ani głowa), mniej zajmują miejsca. Wybór należy do ciebie ja zmieniłem CRT na LCD i nie żałuję.

BananowyObcas
komentarz
komentarz
Przy LCD masz wygodę (oczy nie bolą, ani głowa), mniej zajmują miejsca. Wybór należy do ciebie ja zmieniłem CRT na LCD i nie żałuję.

Dla mnie kolego liczy się również KOSZT. Przede wszystkim KOSZTY. :P Po prostu mnie na dobrego LCD nie stać, jak wielu ludzi. A za dużo mniejsze pieniądze mogę mieć monitor dużej wielkości i lepsze kolory niż monitor mały ale LCD. ;) Choć nie przeczę że kiedyś sobie kupię jakiś LCD 30' :D Ale nie teraz, w czasach kiedy minął jeden kryzys a następny się zbliża.

Hipochondrykiem nie jestem i mnie głowa nigdy nie boli. :D Choć nie zaprzeczę że kiedy w wakacje ostro grałem bez snu przez tydzień to główka pękała, ale to była wyjątkowa sytuacja. :PP

No sami pomyślcie, 17' i szajski LCDek czy 22' i profesjonalny CRT. Dziś widziałem iiliame (czy jakoś tak...) u znajomego w zakładzie fotograficznym i byłem po prostu zaskoczone jego wielkością. :D:PP Zgodzę się, wielka krowa jak nie wiem co ale wynagradza to wielkość wyświetlacza za takie pieniądze.

Machur
komentarz
komentarz

no to do 22" CRT wytnij sobie juz za wczasu dziure w ścianie zeby miał się gdzie pomiescic:D

BananowyObcas
komentarz
komentarz

Mieszkam w domu na wsi i mam baaardzo duży pokój... :P Z biurkiem narożnym gdzie zmieściłbym 3 takie monitki... :PP Zatem jego wielkość to nie żadem problem... :P

Gość
komentarz
komentarz

Haha to na okulary wydasz wiecej jak kupisz CRT'ka, tym bardziej ze to 22cale...

A za ile tego CRT'ka mozesz miec??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.