x-kom hosting

Brak polowy dysku.

tomtom
utworzono
utworzono

Witam.

Podam moze najpierw wynagania mojego laptopa:

Jest to compaq armada e500

256mb ram

grafika ati 8mb

Problem mam z dyskiem, a mianowicie, na dysku napisane jest ze ma on 6GB, a jak w moj komputer wezme wlasciwosci, to pokazuje ze ma 3GB.

System operacyjny to win98.

W czym moze byc problem?

Pozdrawiam Tomtom

dar55
komentarz
komentarz

zapewne masz założoną jedną partycję 3 gigową , pozostałe miejsce masz NIEPRZYPISANE

nie pamiętam teraz gdzie to bylo w 98 ale możesz zassać gparted i nim zobaczysz pozostałe miejsce + utworzysz drugą partycję

tomtom
komentarz
komentarz

Co to jest ten SKARGARD? Patrzyłem programem partition magic, to pokazywalo ze mam tylko 3GB. Sprawdze tym GPartem :)

Pozdro.

@edit

A czy jest jakis gpared taki zeby uruchamial sie pod win, czy tylko z plyty? bo nie mam cd-romu :(

hnikt nie zna odpowiedzi??

tomtom
komentarz
komentarz

i co mi da ten program? sprawdzalem nim. pokazuje ze mam 3gb. na wszystkie sposoby jechalem i ciegle te 3gb :(

dar55
komentarz
komentarz

wyciągnij dysk , podłącz pod inny komp i wtedy sprawdź

tomtom
komentarz
komentarz

nie mam innego laptopa. ale dzisiaj przszedl cd-rom to zaraz sprawdze :)

sprawdziłem tym gpartedem i pokazuje ze mam 3gb, a w dodatku skasowałem wina, bo myślałem ze to jest te drugie 3gp i wziąłem utwórz partycje, ale i tak xp zainstalowałem. Podczas formatowania tez pokazywało ze jest 3gb. O co chodzi??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.