x-kom hosting

podkręcanie starego procka

Gość
utworzono
utworzono

Witam chciał bym wycisnąć co się da z mojego procka o mocy 700 Mhz a nigdy wcześniej tego nie robiłem. Czy mógłby mi ktoś dokładnie napisać i powiedzieć jak mam to zrobić ?

mati857
komentarz
komentarz

odpowiadając na twoje pytanie powim tak. w zależności jakiego masz biosa. robi się to różnie. jeżeli masz standartowego biosa taki granatowy ekran ci się wyświetla to musisz zjechać strzałkami na Freqvency and Voltage chyba tak to się pisze. następnie nacisnąć ener i wyświetli ci się zawartość tej opcji. znajdź napis CPU i zmień taktowanie zegara na wyższe. jeżeli nie będziesz mógł w tym polu nic wpisać to wyżej nad CPU masz Disable zmień na enable i wpisz w miejscu Cpu większą liczbę

Gość
komentarz
komentarz

nie znalazłem w swoim biosie nic z tego co napisałeś może napisze dane swojego biosu z Everesta.

Typ BIOS'u Award Modular

Typ BIOS'u Award Award Modular BIOS v4.51PG

Informacja z BIOS'u Award P6BAT-AP Ver 5.6 06/22/2000

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Co to za procesor? Na jaką podstawkę?

Gość
komentarz
komentarz

Typ procesora Intel Celeron, 700 MHz (10.5 x 67)

Nazwa płyty głównej ECS P6BAT-A+

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Zmień FSB Ferquency na 75 i testuj. Następnie 83. Tylko ustaw sobie AGP na sztywno ;)

Gość
komentarz
komentarz

a tak prościej nie mógł byś napisać bop nie wiem o co Ci chodzi ? i jak ustawić AGP na sztywno, gdzie ?

czytałem sporo w internecie na temat podkręcania procesora 700 i próbowałem zmienić w biosie FSB ale niestety nie ma tam takiej zakładki nie iem gdzie tego szukać i co dalej robić. pomocy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.