x-kom hosting

Program do mapowania klawiatury

metallingxiaoyu
utworzono
utworzono

Witam, zdecydowałam się napisać na tym forum, bo już nie wiem gdzie, jak i czego mam szukać... Nie chodzi mi bynajmniej o zmienianie układu klawiatury QWERTY na Dvoraka, czy coś w tym stylu. Do obecnego układu się już przyzwyczaiłam i jest mi z nim dobrze. Jest jednak męczącym fakt, że gdy chcę wpisać niemieckie lub norweskie fonty, muszę co chwila robić "kopiuj" i "wklej". Chciałabym, żeby np. pod "ALT+q" było "å". Niestety ani KeyTweak ani SwapKeys takiej funkcji nie posiada. Lub raczej posiada, ale wśród znaków do wyboru nie ma norweskich, na których najbardziej mi zależy. Any ideas?

piku
komentarz
komentarz

No a nie da się zainstalować norweskiego układu klawiatury?

metallingxiaoyu
komentarz
komentarz

Ale w norweskim układzie klawiatury nie ma niemieckich i polskich krzaczków i znów jest ten sam problem... A jak próbowałam zmienić język klawiatury na norweski to działało mi to tylko w Wordzie, poza Wordem przeskakiwało z powrotem na polski. Zresztą, co ciekawe, norweskich krzaczków nadal nie było...

To co, nikt nie jest w stanie mi pomóc? :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.