x-kom hosting

[Rozwiązany] pomoc-dvd

gałka1
utworzono
utworzono

zna sie ktos na dvd do telewizora???

mam zamiar zakupic taki sprzet ale nie znam sie na tym i nie wiem jakie bedzie najlepsze w miare rozsadnej cenie. chce zeby odtwarzalo wszystkie formaty filmow.

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Pierwsza sprawa - nie kupuj sprzętu o marce, której nie znasz - ja spokojnie moge polecić Ci produkty Philipsa, Panasonica, Samsunga. To sprawdzeni producenci sprzętu RTV, podaj ile kasy możesz wydać to czegoś poszukamy :)

gałka1
komentarz
komentarz

nie za duzo. mysle ze max 300 zl.

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Za taką kaske już można DVD kupować ;]

To co wpadło mi w oko:

- Panasonic DVD-S33 ten jest czarny, jest też wersja ze srebrnym korpusem - cena 212 zł

- Philips DVP3980 - cena 199 zł

- Samsung DVD-1080P8 - cena 289 zł

- Sony DVP-NS38 - cena 199 zł, tutaj 2 wersje kolorystyczne

- Toshiba SD-580 263 zł

Z tych pięciu wg mnie najbardziej opłaca się zakup odtwarzacza Toshiby :) dlaczego?

- bo wspiera praktycznie (nie większośc, ale praktycznie wszystkie) wszystkie formaty odtwarzania

- posiada wbudowane dekodery DD® i DTS®

- posiada złącze HDMI, które chcąc niechcąc kiedyś i tak wykorzystasz

- posiada złącze USB 2.0, które napewno wykorzystasz :)

- najlepszy stosunek cena/jakość

Nic tylko brać :) pozdrawiam

__________________

Wyszukiwarka, z której korzystałem: http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-dvd.bhtml

gałka1
komentarz
komentarz

a istnieje taki odtwarzacz ktory otworzy format RMVB???

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Nie spotkałem się z takim. Ale myśle że z czasem i takie się pojawią :) Zawsze można w ostateczności przekonwertować RMVB do AVI

gałka1
komentarz
komentarz

ok. wielkie dzieki za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.