x-kom hosting

Tylko 120GB widocznego dysku z 250GB całości

juice
utworzono
utworzono

Mam komputer ASUS. Przeinstalowałam system i teraz mam dwa dyski o łącznej pojemności 120GB jednak dysk w moim laptopie ma 250GB. \\

Czy wie ktoś może gdzie jest pozostała pamięć. 110GB chyba nie mogło wyparować? Z góry dziękuje za pomoc.

Lolitka
komentarz
komentarz

Może masz ukrytą partycje?

juice
komentarz
komentarz

tyle to się domyśliłam tylko jak ją odkryć czy tam znaleść i czy muszę przy tym przeinstalować system ponownie;>?

Mag Magik
komentarz
komentarz
dwa dyski o łącznej pojemności 120GB

dwa dyski, czy partycje?

Może chodzi o to: http://www.tech-forum.pun.pl/viewtopic.php?id=73

Jeśli nie to czy dysk nie ma jakiejś zworki ograniczającej?

Jaki teraz masz system?

Jaki masz system plików na partycjach/dyskach?

falcon1984
komentarz
komentarz

Obstawiam brak Service Pack 2, bo właśnie bez niego wykrywane są partycje do max 120GB :)

juice
komentarz
komentarz

zainstalowany jest Service Pack 3. Partycje znalazłam a właściwie było to po prostu niezagospodarowane miejsce;D weszłam na panel sterowania>zarządzanie komp.>zarządzanie dyskami. było tam wolne 125GB niewykorzystane wiec stworzyłam z tego partycje właśnie przez zarządzanie dyskami;D tylko czy teraz ta partycja zostanie na stałe? czy jeszcze coś muszę zrobić? na pewno nie zaznaczę jej jako aktywną prawda;>? typy plików na każdej partycji to NTFS.

dar55
komentarz
komentarz

nic już nie ruszaj

będzie na stałe

juice
komentarz
komentarz

jesteś pewien? to super;D wielkie dzięki!:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.