x-kom hosting

net framework

BraYneX
utworzono
utworzono (edytowane)

mam zainstalowane na kompie net framework 2.0 i sp1 do niego

chce pobrać 3.5 ( bo do gta 4 potrzebne) ale niewiem z kąd raz pobrałem to był jakiś plik z którego dopiero zaczeło się pobierać ktoś da mi pewnego linka z całym frameworkiem 3.5? a ja chce zainstalować 3.5 to musze usunąć 20 czy nie? a coś widziałem że do 3.5 jest sp1 niewiem już

podpowiedzcie pokolei co robić, które usuwać które instalować bo nie chce reinstalki systemu jak coś *******//licz się ze słowami

BraYneX
komentarz
komentarz

ale tego nie chce bo to jest ten plik co pisałem chce pełnego odrazu do instalacji ma z 50mb

a trzeba 2.0 odinstalować czy nie bo starsze gry mogą korzystać z 2.0

jak coś to sp1 od 2.0 też tak ;)

Psycholandia
komentarz
komentarz

http://www.programypc.pl/;net;framework;3;...bierz,1175.html tu masz tą wersję 50 mb, ja jak instalowałam kiedyś to nie wyrzucałam starej wersji

BraYneX
komentarz
komentarz

to ja też nie wywale zobacze ;)

ale to 3.0 :huh:

a gdzie 3.5?

BraYneX
komentarz
komentarz

a nie musze przed 3.5 instalować 3.0?

o kurna 3.5 ma 200mb do rana będe pobierał :(

Psycholandia
komentarz
komentarz

Nie, nie musisz.

BraYneX
komentarz
komentarz

a jeszcze prosił bym o link do gołej wersji service packa do net framework 3.5

chodzi o sam sp1

BraYneX
komentarz
komentarz

sory że tak męcze ale jeszcze by mi się przydał c++ 2005 sp1 (pełna wersja) i c++2008 (teZ pełna) bo tyle jest wersji że nie wiem który sciągać

najlepiej kaj by były to pełne wersje zintegrowane z service packami ;)

BraYneX
komentarz
komentarz

a to są pełna programy czy tylko pliki z których zacznie się pobierać dopiero?

jak już tak Andziorko mi pomagasz to znajdź jeszcze tego visual c++ 2008 w jednym pliku chyba też coś koło 200mb ma ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.