x-kom hosting

Karta graficzna ok 300zl

Kamikazecod2
utworzono
utworzono

Witam.. moj sprzet jest juz nieco przestarzaly i nie ma mowy o w miare plynnej grze w gry takie jak np. call of duty 5 dlatego chcialbym kupic karte graficzna lecz nie mam o tym zielonego pojecia.. dysponuje kwota ok 200-300 zl..

Obecna karta: GeForce 7300 GT

Procesor: AMD Athlon 64 Processor 3800+ 2.41Ghz

Płyta: GA-M55plus-S3G (rev. 2.1) http://www.gigabyte.com.tw/Products/Mother...?ProductID=2385

Zasilacz: TRACER 4Life/400 - 400 W

Pamiec: 2gb

Myslalem nad GeForce'm 8600 gt badz 9500gt ale jak juz wpomnialem wole zapytac kogos kto sie na tym zna.. oczywiscie w gre wchodza radeony ale o nich to naprawde nic nie wiem.. Karta przeznaczona pod gry :)

Gość
komentarz
komentarz

Najpierw zasilacz do wymiany, a póżniej pomyśl dopiero o wymianie karty graficznej :)

Kamikazecod2
komentarz
komentarz

Ok powiedzmy ze mymienilem .. nadal stawiam przed soba to pytanie.. jaka karte ? :)

loczekbmx
komentarz
komentarz

AGP czy PCI?

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym kupil Sonica 8600GT DDR3 ~200 zł, za reszte Modecom'a MC-350 lub MC-400

Kamikazecod2
komentarz
komentarz

Czy wymiana tego zasilacza jest naprawde niezbedna do 8600 ? mam go juz 2 lata i nie sprawial zadnych problemow ?

fball
komentarz
komentarz

nic sensownego nieoge znaleśc na allegro , jak bedziesz szukał to szukaj 9600gso , 8800gs , 9600gt

edit: do 8600gt starczy ten zasilacz , lecz moga byc problemy

Kamikazecod2
komentarz
komentarz

No niestety mam max 300 zl a wymiana zasilacza to jednak kaszt.. 8800? 9600 ? nie jest za droga ? :)

Kamikazecod2
komentarz
komentarz

czyli jakbym wzial 8600 i zostawil zasilacz tam gdzie jest duze byloby ryzyko ?

sucre141
komentarz
komentarz

Witam.

Mam pytanie. Mianowicie, czy lepiej wziąć 8800GS czy 9600GT. Obie karty to DDR3 i PCI ;D

Ta 9600GT jest taka jak pod linkiem.

http://www.in4.pl/komentarze_GeForce_NVIDI...rafi_,15033.htm

fball
komentarz
komentarz

9600gt jest lepsza

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.