x-kom hosting

Radeon 9600 Pro

lukasz1908
utworzono
utworzono

Mam problem z OpenGL na grafice 9600 pro tak jak w temacie .

3D mark 03 działa sprawnie , co fakt fpsy nie szaleją ale działa .

Gdy w CS non steam , próbuje włączyć tryb OpenGL to wyskakuje coś takiego :

bez_tytuĹu.JPG

Zainstalowane śa najnowsze sterowniki ze strony ati do 9600 + CCC .

CCC działa dobrze mogę ustawiać tam opcje 3D ale nic nie pomaga ...

Proszę o szybką pomoc i odpowiedzi .

z góry dziękuje .

post-22071-1233498844_thumb.jpg

Machur
komentarz
komentarz

z tego co wiem na radeonach tych starszych zawsze były problemy z open gl. Moze jest osobno do zainstalowania?

lukasz1908
komentarz
komentarz

No właśnie nie mogę nic takiego znaleźć ... wiem że karta na pewno obsługuje Open Lg .

W 3D marku też nie wypada najgorzej , czy może to być wina gry ?

Proszę o pomoc , 5 razy były przeinstalowane sterowniki , próbowaliśmy innych

a ciągle nie możemy ustawić OpenGL

up

up

up

lukasz1908
komentarz
komentarz

Próbowałem , niestety odrzuca je :( w ogóle nie chce ich zainstalować .

Machur
komentarz
komentarz

a to dziwne bo szukałem właśnie na necie podobnych problemow do Twoich i instalacja tych właśnie sterowników je rozwiązywała.

btw. skoro jest problem z open gl to dlaczego nie gra na dx ?

lukasz1908
komentarz
komentarz

Spróbuje jeszcze raz z tymi sterownikami co dałeś , tylko najpierw odinstaluje wszystko porządnie .

Chodzi ci o tryb D3D w Cs ? Nie wiem nie próbowaliśmy grać na nim .. zawsze ustawiałem OpenGL .

Jutro pokombinuje u znajomego z tym problemem . Dzięki za pomoc ( + ) , jak coś odezwę się jeszcze .

D3D chodzi ale fatalnie na 30 fpsach , ledwo co , nadal nie mogę odpalić OpenGL

Myślę że problem tkwi w tym :

bez_tytuĹu.JPG

Nie mogę ustawić X8 , gdy biorę wyskakuje komunikat żeby ponownie uruchomić komputer .

Po ponownym uruchomieniu wyskakuje stara konfiguracja . Proszę o pomoc .

post-22071-1233597513_thumb.jpg

Pejak
komentarz
komentarz

AGP 8x możesz ustawić w biosie, a poza tym ja grałem na 4x w CS'a na OpenGL i miałem ~100fps

lukasz1908
komentarz
komentarz

OpenGL nadal nie działa za to gram na D3D ( ta ostatnia opcja do CS )

i chodzi strasznie ledwo na 30 fps , nie można grać . Pomocy co robić .

up

Machur
komentarz
komentarz

usun najpierw całkiem sterowniki, nastepnie ustaw w biosie 8x agp i dopiero zainstaluj stery. Może coś to da

lukasz1908
komentarz
komentarz

Sterowniki które podałeś , komputer odrzuca nie są w ogóle do tego , spróbuje tak jak mówisz jutro ,

znalazłem jakieś stare stery które były na płycie wraz z tą grafą . Może one dadzą radę .

Problem Rozwiązany !!!!!

Po długich problemach nareszcie się udało !!

Pomógł mi pan pajak na PW , abym zainstalował program do obsługi od Omegi a dokładnie Radeon Omega Drivers v4.8.442

Czyli do wszystkich użytkowników Radeon 9600 Pro . Instalujcie same najnowsze sterowniki od radeona ze stronki ati

a do obsługi grafiki Radeon Omega Drivers v4.8.442 .

Dla pana Pejaka + +

Dla Machura + za długą pomoc i zainteresowanie .

expower
komentarz
komentarz
Sterowniki które podałeś , komputer odrzuca nie są w ogóle do tego , spróbuje tak jak mówisz jutro ,

znalazłem jakieś stare stery które były na płycie wraz z tą grafą . Może one dadzą radę .

Problem Rozwiązany !!!!!

Po długich problemach nareszcie się udało !!

Pomógł mi pan pajak na PW , abym zainstalował program do obsługi od Omegi a dokładnie Radeon Omega Drivers v4.8.442

Czyli do wszystkich użytkowników Radeon 9600 Pro . Instalujcie same najnowsze sterowniki od radeona ze stronki ati

a do obsługi grafiki Radeon Omega Drivers v4.8.442 .

Dla pana Pejaka + +

Dla Machura + za długą pomoc i zainteresowanie .

Najnowsze stery ze strony radeona?! Byłem właścicielem radeona 9600 PRO przez pięć lat i wiem, że nie działają stabilnie nowsze stery niż Catalyst 4.12. Po włączaniu gry pojawia się blue screen lub gra działa bardzo wolno.

lukasz1908
komentarz
komentarz

Same steroniki działają dobrze , natomiast zamiast calalista instalujesz tą Omege co podałem i wszystko ok .

Dokładnie nie wiem jak to zaczęło try bić bo instalowałem sterowniki z dobre 20 razy i to przeróżne w końcu odpaliło na takim zestawie .

Jakich ty używałeś ?

expower
komentarz
komentarz

Ja używałem do tej karty przez jakiś czas tylko tych Catalyst z CD. Z rok temu przeniosłem się na stałe na Catalyst 4.12

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.