x-kom hosting

po wymianie procesora

marioxx28
utworzono
utworzono

witam wszystkich -dziś wymieniłem procesor z 2.8 na 3.4 P IV + chłodzenie - płyta to Gigabyte GA-8VT880P ogólnie niby wszystko ok. ale jakoś wolno odpala win XP trzeba coś przestawić w biosie ??? komp widzi procka 3.4 .pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Radze Ci zrobić format... po wymianie procesora zaleca się przeinstalować system..:)

marioxx28
komentarz
komentarz

no właśnie chciałem zrobić format ale pupa : po re-starcie z płytki XP coś tam sobie sprawdza a po chwili pisze : "instalator nie znalazł żadnych stacji dysków twardych zainstalowanych na tym komputerze " dodam że przy wymianie procka wyciągnąłem baterie i bios sie zresetował (tak mi gadał koleś z giełdy-przy wymianie procka ) ale w biosie dałem na optymalne ustawienia to powinien wykryć wszystko . już pomału zaczyna mnie ten komp wq..... :angry: dałem troche kasy miał chodzić lepiej a na razie kupa - jeszcze muszę i tak kupić grafikę i zasilacz) :blink: .pozdrawiam i czekam na odp. dzięki

PS. chyba jutro zadzwonię po jakiegoś medyka od kompów bo chyba nie poradzę z tym trutniem :P

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz
Radze Ci zrobić format... po wymianie procesora zaleca się przeinstalować system..smile.gif

Po wymianie procesora nie robi się formatowania dysku! Nie jest to konieczne. Format należy zrobić bezwzględnie przy wymianie płyty głównej i to tylko w wypadku chipsetów płyt innych producentów.

Gość
komentarz
komentarz

Ale chyba lepiej zrobic reistal, potem wszystko lepiej chodzi na swiezym systemie.

A na kompie miales Viste? czy caly czas xp?

Jesli Viste to musisz nlite`m sparowac stery SATA z plytką instalacyjną (kopią).

marioxx28
komentarz
komentarz

cały czas XP ale stery sata zainstalowałem bo ich nie było,w biosie widzi dysk a przy próbie formatu pisze (nie widzi zainstalowanego dysku ) :( OK. z tym się uporałem,mogę formatować . jeszcze ten bios:(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.