x-kom hosting

zakup GF GTX285

shogo23
utworzono
utworzono

Witam serdecznie!

Wlasnie bede dokonywal zakupu karty GF GTX285 w zwiazku z czym mam do Was pytanie.

Zauwazylem na komputroniku karte producenta EVGA (zawsze kupuje ASUS-a) ktora ma wieksze taktowanie niz ASUS ale tez kosztuje drozej, czy moge podkrecic karte ASUS-a do tych wartosci co(mowie tu o standardowym chlodzeniu i wielogodzinnym graniu) EVGA czy nie zawracac sobie tym glowy i wziasc odrazu EVGA ?? Czy wystepuje jakas roznica pomiedzy ASUS-em i EVGA oprocz tego ze EVGA jest szybsza???

Do tej karty zakupuje TV 42'' LCD FULL HD LG model:42LG6100 czy ktos pracowal juz na tym TV na kompie, powiem szczerze ze bedzie mi on robil za monitor dlatego pytam Was, moze ktos juz mial z tym do czynienia. Prosze o powazne wypowiedzi.

POZDRAWIAM !!!

Spokxik
komentarz
komentarz

ASUS GF 9800GTX- GF 8600GT SLI na 650W energi?

Chodzi ci to bez zakłucen?

shogo23
komentarz
komentarz
ASUS GF 9800GTX- GF 8600GT SLI na 650W energi?

Chodzi ci to bez zakłucen?

czytasz konfiguracje mojego kompa ?? to SLI to shit zapominam usunac karty obie pracuja z wieloma monitorami a zasilacz sprawuje sie FANTASTYCZNIE teraz jak zakupie GTX285 to bedzie pracowala z 9800GTX mysle ze zasilacz sobie z nimi poradzi.

Machur
komentarz
komentarz

eee 2 różne karty w SLI?

shogo23
komentarz
komentarz
eee 2 różne karty w SLI?

no wlasnie chodz ostatnio te nowe pracuja tak ze jednej processor liczy physix a drugi obraz, ale ja szukam odpowiedzi na moje pytanie :(

gostek
komentarz
komentarz
czy moge podkrecic karte ASUS-a do tych wartosci co(mowie tu o standardowym chlodzeniu i wielogodzinnym graniu) EVGA

pewnie ze tak samo podkrecisz asusa, obie maja DOKLADNIE to samo chlodzenie ...

shogo23
komentarz
komentarz
pewnie ze tak samo podkrecisz asusa, obie maja DOKLADNIE to samo chlodzenie ...

Czyli mowicie ze lepiej wziasc ASUS-a zrobic mu OC i wycisne z niej tyle samo ile ma EVGA tutaj:

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,66366/

i jak mowie karta przez wiele godz bedzie chodzic pod obciazeniem i chodzi mi o to zeby sie nie zjarala ;/

gostek
komentarz
komentarz

gf'y maja automatyczna regulacje, wiec co najwyzej bedzie glosniej chodzic, bo normalnie w stresie kreci sie ok. 65% wiec zapas jeszcze jest ;p

Machur
komentarz
komentarz

jeśli będziesz podkręcać z głową to nic sie nie stanie:) ja bym brał Asusa

shogo23
komentarz
komentarz
jeśli będziesz podkręcać z głową to nic sie nie stanie:) ja bym brał Asusa

Nie chce przesadzac jezeli chodzi o OC chcialbym tylko uzyskac wyniki identyczne jak EVGA z linkiem podanym wyzej, oraz zeby po OC to chodzilo dlugimi godzinami bez obaw ze cos sie przypali :D

Coraz bardziej przekonujecie do ASUS-a :) a jak widzicie ten TV o ktorym wczesniej pisalem model: 42LG6100 ??????

Supel
komentarz
komentarz

Nie wiem czy GTX285 ci wystarczy, skoro kupujesz taki "monitor" znaczy sie TV. Nie myslales o GTX295? wiecej pamieci ma.. co ma duze znaczenie przy wysokich rozdzielczosciach i detalach

faciek
komentarz
komentarz

Spokojnie wystarczy mu nawet 280 gtx większej rozdzielczości niż 1920 x 1200 nie ustawi

shogo23
komentarz
komentarz
Spokojnie wystarczy mu nawet 280 gtx większej rozdzielczości niż 1920 x 1200 nie ustawi

Ok wiec zostaje karta ASUS i ten TV.

Faciek patrze na Twoja konfiguracje i widze ze przekreciles Q9450 na 3,6 mozesz zdradzic jakie napiecia podrzuciles chodzi mi o VTT, PLL i napiecie rdzenia ja nrazie mam tylko 3,2 ;)

OK juz zrobione kreci sie na 3,6 tylko czy warto wyzej?? dodam ze w stresie po 2h tescie temp mam 42C

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.