x-kom hosting

Proszę o pomoc, Radeon HD3650.

Bartekk1987
utworzono
utworzono

Witam

Zamowilem własnie karte graficzna RADEON HD3650 512MB POWERCOLOR i po czasie dopiero zauwazylem ze pamiec karty to DDR2 i nie wiem czy bedzie zgodna z moja plyta glowna :( czy ta pamiec to RAM? bo ja mam DDR a plyta AGP tak jak i ta karta

prosze o szybka podpowiedz

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Nie, to pamięć tylko dla karty, więc może być i DDR2. Ale źle kupiłeś. Te pamięci dla karty są wolne. Lepiej było poszukać czegoś z 256MB pamięci, ale DDR3.

Bartekk1987
komentarz
komentarz

no w sklepie polecali mi taką... i gadali ze ciezko bedzie znalesc lepsza na AGP

Bartekk1987
komentarz
komentarz

szczerze mowiac to spaliła mi sie karta geforce i dlatego zamowilem ale z myśla ze bede mogł popykac w niedzielne dni w gry typu COD 4 albo 5 czy GTA IV

a moj komp to

2,0 MHZ ATLON

RAM 1GB +256

no i ta karta RADEON 3650

;)

asmodeuszz
komentarz
komentarz

O GTA raczej zapomnij ;) chyba, ze na absolutnym minimum w 800x600 przy odrobinie szczęścia. Karta po prostu wolna jest ;) I jaki to Athlon?

Bartekk1987
komentarz
komentarz

AMD ATHLON XP hm ale w COD 4 mam nadzieje ze pogram na mIn

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Z Athlonem XP może być ciężko... Ale spróbować nie zaszkodzi ;) w każdym bądź razie, z tym procem o COD 5 i GTA zapomnij.

Bartekk1987
komentarz
komentarz

no juz troche czasu komputerek ma :) dzieki za odpowiedz ;) troche mnie dobiles tym ze moge zapomniec o tego typu grach :) z checia bym kupil procesor nowy ale nie mam pojecia czy bedzie mi pasował do płyty głownej

asmodeuszz
komentarz
komentarz

W tym momencie opłaca się tylko i wyłącznie wymiana całego kompa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.