x-kom hosting

Jakie gry pod XBOX 360 polecicie ?

falcon1984
utworzono
utworzono

Pytanie jak w tytule: jakie gry pod xbox 360 polecicie ?

Na bank będę grał w GTA IV i GoW2, ale nie wiem jakie jeszcze są dobre

Myślałem o Burnout Paradise (ale za niedługo wersja PC ma wyjść), Fifa 09 (ponoć o niebo lepsza od wersji PC) oraz Fifa Street 3 (fajny pomysł i grafika, choć ponoć nie jest to jakaś super gra).

Co myślicie o tych grach ? I polećcie mi jeszcze jakieś inne ;)

Pzdr

djkraszinio
komentarz
komentarz

no to wiadomo że Gears of War ale najpierw przejdź sobie jedynkę potem dopiero dwójkę w Fife 09 nie grałem ale ponoć kozacka odradzam Ci Fife Street 3 jak dla mnie gra beznadziejna grafika po prostu żal po boisku jakieś plastusie latają i ogólnie jak dla mnie jest to słaba gra 2 była o wiele lepsza co do Burnouta też świetna gra ale radzę poczekać aż wyjdzie Ultimate Box ze wszystkimi dodatkami jakie wyszły do tej gry no i jeszcze polecam Halo 3 do grania w multi albo we dwóch na jednej konsoli

falcon1984
komentarz
komentarz

W GoW to już na kompie grałem więc drugi raz nie chce mi się w to grać

Fifa Street 3 w takim razie nie będę grał skoro odradzasz.

A są jeszcze jakieś fajne gry na xbox, w które na PC nie można zagrać ? :)

Conrack1410
komentarz
komentarz

Zdecydowanie gears of war 2

falbe 2 - świetna gra - sam niedługo ją kupuję

left4dead - świetne multi

fifa 09 - o niebo lepsza od wersji pc i w tym roku lepsza także od pesa

forza 2- ludzie polecają - sam jeszcze nie grałem , podobnie jak nie grałem jeszcze w PGR4

Bournout paradise - także ciekawa pozycja

polece ci jeszcze Banjo - Kazooie Nuts & Bolts , nowego Prince of Persia i Tomb Raidera

djkraszinio
komentarz
komentarz

no zgadzam się Fable 2 bardzo dobra gra tylko łatwiutka ja nie wiem sama prowadzi gracza za rączkę co do Forzy 2 to dla mnie jest świetna gra bardzo realistyczna z dobrym modelem jazdy dużo samochodów możliwość ich ulepszania (silnik jak i wygląd zewnętrzny)

W B&K Nuts&Bolts też grałem fajnie się grało ale oczekiwałem czegoś więcej (szczególnie jeżeli chodzi o edytor, a może po prostu naczytałem się o LBP które to tak krytykowałem ale przekonałem się i zamówiłem sobie :D )

Mis776
komentarz
komentarz

Ja polecam te tytuły: Ace Combat 6: Fires of Liberation, Fable 2, FIFA Street 3, Pure, Saints Row 2 i co tu dużo gadać, każda oeferuje dużo dobrej zabawy i niesamowitą grywalność :P

tajfun30
komentarz
komentarz
W GoW to już na kompie grałem więc drugi raz nie chce mi się w to grać

Fifa Street 3 w takim razie nie będę grał skoro odradzasz.

A są jeszcze jakieś fajne gry na xbox, w które na PC nie można zagrać ? :)

Zależy co lubisz ja mogę polecić Ninja Gaiden II, Soul Calibur IV tak z tych co niema na PC

  • 4 tygodnie później...
adasko887
komentarz
komentarz

A ja polecam FIFA Street 3, FIFA 09, Soul Calibur IV i Mirror's Edge.

  • 3 miesiące później...
mikimiki1
komentarz
komentarz

Fifa street to Ci odradzam, bo głupia.

Zamiast Fify 2009, lepiej kupić Pesa 2009 ( no chociaż że najważniejsza jest grafika)

Left4Dead- mam tą grę i jestem zadowolony, mimo że ciągle zabija się te same zombie, gra strasznie wciąga a szczególnie multi.

Mirrors edge- tutaj jest już inna sprawa, nadal waham się nad zakupem tej gry, ponieważ kolega ją ma i mówi, że nuda, bo ciągle się tylko skacze.

Call of duty 4- Polecam tą grę, moim zdaniem jedna z najlepszych gier w histori. 12/10

Gears of wars 2- warto kupić

Prototype- Bardzo emocjonująca rorgrywka. Polecam:p Na dzień dzisiejszy te gry są najciekawesze.(Przynajmniej dla mnie)

// Znowu to samo !

// Temat jest z marca. Falcon już dawno podjął decyzję. Twoje posty są bezwartościowym spamem.

// NowakoV

Sory nie zauważyłem, ten post był na 2 stronie, nie zwróciłem uwagi, że ma aż pół roku :o

  • 10 miesięcy później...
Volter
komentarz
komentarz (edytowane)

[size="5"] [/size]
Moje Ulubione Gierki które spotkałem na drodze z moim Xbox'em 360 :D:D;] :
[size="2"][font="Arial Black"][font="Verdana"]1.Years Of War 2 [/font][font="Verdana"]
2.Forza 3
3.Prototyp
4.Army Of Two 40TH Day
5.Mx Vs Atv Untamed
6.Mx Vs Atv Reflex
7.Pure
8.Dragon Ball Z Raging Blast
9.Dragon Ball Z Burst Limit
10.Naruto Rise Of Ninja
11.Far Cry 2
12.Crysis I[/font]
[font="Verdana"]13.Crysis II [/font]
[font="Verdana"]14.Import Tuner Challenge Race
15.Burnout Paradise The Ultimate Box[/font]
[font="Verdana"]16.GTA IV[/font][/font]
[i]
[/i]Wszystkie Gry polecam co Prawda Cryssis II jeszcze nie wyszedł ale juz mówię że warto go mieć w swojej kolekcji ;] Pozdrawiam ;]

[color="#ff0000"]//szlag mnie zaraz trafi, widziałeś kiedy napisano temat
//i kiedy była ostatnia odpowiedź?
//nie odkopuj tematów
//raaz[/color]
[/size]

  • 1 miesiąc później...
seba4151
komentarz
komentarz

Fifa 10

[color="#ff0000"]//następny górnik...
//nie odkopuj starych tematów
//temat zamykam
//ciama[/color]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.