x-kom hosting

błąd (czarny) 9800 GTX+ 1 GB

fiki1
utworzono
utworzono

Witam mianowicie mam problem, złożyłem wczoraj kompa i borykam sie z problemem którego do teraz nie widziałem

Oto mój sprzet

Intel Quad C2Q 8300 2,5 GHz

Gigabyte EP45-DS3L

Gigabyte 9800 GTX+ 1 GB

OCZ 2x2GB 1066 MHz DDR2 Gold

Seagate 500 GB STATII 32 MB CACHE

Samsung 22x DVD+- RW

Tagan 480 W EasyCon

Wszytko pieknie ładnie złożyłem tak jak należy

Instaluje windowsa wszytsko OK

przychodzi mi instalować stery

Chipset OK

Audio OK

i wkońcu grafika sciągłem z neta najnowszy sterownik oczywiście nvidii i wtrakcie instaowania pojawia sie czarny ekran i nic dosłownie nic tak jak by sie zawieszał albo co ,czekałem 20-30 minut i nic to był system Vista

Później próboiwałem na XP i to samo wszystkie sterowniki sciągam z neta ze stron producenta i nic nawet próboewałem wgrać z płyty i to samo

PS jak już sie zawiesi czyli bnedzie ten czarny ekran to jak daje mu reset no nie ,to przy ładowaniu systemu jak powinien sie włączyć pulpit jest czarne tło i nic nie moge zronbić tylko tryb awaryjny

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Zainstaluj sterowniki dołączone do karty. Jeśli ściągasz, to zwróć uwagę, czy są to sterowniki do wersji 32-bit, czy 64-bit. Z ilości RAM wnioskuję, że zainstalowałeś Vistę 64-bit ;)

fiki1
komentarz
komentarz

są to sterowniki 32 bitowe bo sytem mam 32 bitowy i Viste jak i XP

We Viscie sp1 Wykrywane są juz 4 GB ramu a nie jak w Xp 3,25

Próbowałem już wgrywać z płytki i nic nie pomogło

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Wykrywane są 4GB, ale adresowane 3,25 ;) Ale mniejsza o to. Instalacja dołączonych sterowników dała jakiś efekt?

fiki1
komentarz
komentarz

NIe niestety,myslałem że zasilanie od karty ale wpiete wszystko jak należy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.