x-kom hosting

jak i jaki zamontowac chłodzenie na 9600 gt

wałbrzych
utworzono
utworzono

na początku chciał bym się przywitać jest to mój pierwszy post ale bardzo ważny dla mnie

otóż chodzi o to że mam taką kartę graficzną --> taka sama i bardzo mi się grzeje tutaj jest napisane że po zamontowaniu wentylatora 120mm temp. spadła prawie o połowę

i tutaj moje pytanie czy możecie mi powiedzieć jaki najlepiej wstawić wentylator ( chodzi mi o wielkość i żeby był cichy ) oraz krótki opis jak go zamontować

aha i czy mógł by ktoś wstawić zdjęcie swojej karty z zamontowanym wentylatorem. Z góry dzięki :):):)

falcon1984
komentarz
komentarz

No niestety karta pasywna, one się zawsze grzeją :/

Ile masz kasy do wydania ?

Proponuje kupić Accelero Twin Turbo, temp. spadną do max 60C w stresie

wałbrzych
komentarz
komentarz

no nawet fajnie to wygląda ale to na pewno wiąże się z utratą gwarancji a tego bym nie chciał a nie można po prostu jakiegoś wentyla zamontować

czorny02
komentarz
komentarz

Tak zrób jak napisałeś w poscie po prostu przymocuj jakiegoś wentyla i będzie GITES :D

wałbrzych
komentarz
komentarz

ale możecie mi podać jakieś linka lub nazwę jakiegoś wentyla który jest dobry ale cichy

ps

myślę też nad zamontowaniem wentylatora 12cm w ścianie bocznej tak żeby dmuchał zimne powietrze między żebra zamiast zakładać wentylator na kartę czy ten sposób może zdać egzamin ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.