x-kom hosting

Jaka karta graficzna?

gepard
utworzono
utworzono

Witam!! Nie wiem jaką kupić karte graficzną tzn. Geforca 9600 GT. Chodzi mi o te końcówki np. Palit, Gainward, Msi. Doradźcie która jest lepsza i dlaczego. Mam procka Dual Core E5200 i karte główną MSI P35 NEO-F.Do Radeona jakoś nie mam zaufania.

Pozdro

falcon1984
komentarz
komentarz

Trzeba patrzeć na chłodzenie aby było ciche i wydajne

Daj kilka linków to coś wybierzemy z nich

gepard
komentarz
komentarz

Chciałbym, aby była cicha i wydajna. No i po co przepłacać!! To jaką proponujecie. Tą MSI. Bo są jeszcze SSC, Gigabyte, Zalman, Magic CUDA

gepard
komentarz
komentarz

Nie chodzi o kase. Mam tak około 400zł. Która najlepsza. Ma być cicha i wydajna

tomexior
komentarz
komentarz

ja bym kupił Gainward`a...

falcon1984
komentarz
komentarz

Brałbym MSI albo Gainwarda - obie są dobre, ciche i wydajne

jarzomb14
komentarz
komentarz

Bierz Gainwarda ;] Cicha i wydajna. Sam się przymierzam do kupna, oczywiście mówie o wersji Golden Sample .

gepard
komentarz
komentarz

a taka jest zła czy dobra Karta graficzna. Nie jest z wersji Golden Sample. Jeszcze tak myśle nad tą Msi

jarzomb14
komentarz
komentarz

Ma troche słabsze zegary, nie posiada wentylatora tylko sam radiator przez co karta może się mocno grzać ale zależy pod jakim będzie obciążeniem, sam chyba będziesz wiedział w co będziesz grał ;]

Poprawka karta posiada wentylator :P

gepard
komentarz
komentarz

To nie wiem na allegro ich mało. A jak MSI lub jakaś jak nie dawno przeczytałem Goforc 8800gt. Która dobra będzie, czy lepiej gainward. A ta będzie też dobra karta??

jarzomb14
komentarz
komentarz

Tą karte co teraz podałes prawie niczym się nie różni od Gainwarda(tej zwykłej wersji).Pomiędzym tymi kartami został bym przy Gainwardzie a co do Msi to taka mniej popularna firma produkująca karty graficzne bynajmniej ja nie mam do tej firmy przekonania.

gepard
komentarz
komentarz

A karta graficzna GeForce 9800GT Zotac była by lepsza,a droższa jest o około 40zł. Na przykład ta. Jest wydajniejsza chyba o troche nie ??

tajfun30
komentarz
komentarz
Nie chodzi o kase. Mam tak około 400zł. Która najlepsza. Ma być cicha i wydajna

http://www.morele.net/produkt/189581/ powinieneś być z tej zadowolony.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.