x-kom hosting

Potrzebuje dobrego antywirusa

GoBi
utworzono
utworzono

Jakiego antywirusa polecicie żeby zjadał jak najmniej proca i pamieci... ? Tylko darujcie sobie avasta ( jestem bardzo niezadowolony z niego )

PS: Nie musi być darmowy.

Gość
komentarz
komentarz

NOD 32 jest chyba najmniej zasobożerny.

tazman
komentarz
komentarz

F-secure

soldek
komentarz
komentarz

Avast!

http://www.avsoft.pl/pl/avast/15.html

Darmowa wersja na stronie, wystarczy podac mejla i dostajesz klucz rejstracyjny i mozna powiedziec, ze praktycznie nie zzera pamieci, swietny program, polecam!

Gość
komentarz
komentarz

soldek, ? Umiesz czytać?

GoBi,

Tylko darujcie sobie avasta ( jestem bardzo niezadowolony z niego )

Lucider
komentarz
komentarz

Ja przez rok korzystałem z AntyVirenKit - cudo jak się patrzy, najlepszy antyvir jaki miałem i wcale dużo pamięci nie zjadał.

GoBi
komentarz
komentarz

Każdemu sie może zdarzyć... Kumpel mi polecił Active Virus Shield ( pozdro dla kumpla ) Antywirusik na podstawie kasperkiego

grzeg16
komentarz
komentarz

Nod 32 - dziadostwo ale chyba pójdzie na kożdych kompach.

Kaspersky internet security chodzi płynnie (u kolegi) na 1000Mhz i 256mb ram.

koko
komentarz
komentarz

Słyszałem wiele dobrego o Kasperkym ale sam używam znienawidzonego przez ciebie avasta. I u mnie działa.Sprawdzałem innymi online i nic nie wykrywały.

To chyba avast działa.Pozdro.

zeniTh
komentarz
komentarz

Panda Antivirus 2007 chodzi nawet na starszych kompach i nie jest nawet taka zasobożerna do tego jeszcze FireWall 2007 i jest lepsza niz Kaspersky czy NOD 32

a nawet jest darmowa bo ja ja mam z komputerswiata :)

pozdrawiam

scalak
komentarz
komentarz

NOD 32 + jakis firewall i jest super bezpiecznie i bez obciazen !

Vis Maior
komentarz
komentarz

Zdecydowanie NOD 32 + choćby sama zapora systemowa, starczy w zupełności. Używam takiego zestawienia od dawna i jestem w pełni zadowolony. Z tego co się orientuje wiele osób również. Systemu tez nie obciąża z byt mocno, takze polecam :>

Przemek
komentarz
komentarz

Co do tej zapory systemowej.

Jakos nie mam do niej zaufania.

Wszystko tylko nie to :/

Vis Maior
komentarz
komentarz

Nie jest ona jakoś szczególnie pomocna, tak właściwie nie zauważalem zmian przy jej działaniu i niedziałaniu, ale 'coś więcej' raczej nie zaszkodzi, jeśli chodzi o samą włączoną zapore, mam noda a to on przeciwdziała wirusom a zapora to tak przyokazji, włączona jest bo jest ;-)

grzegorzmce
komentarz
komentarz

aol polecam sam używam super ale fakt faktem czasem troche muli ale wystarczy powyłączać to i tamto i śmiga jak odrzutowiec

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.