x-kom hosting

Problem z Grafika?

Anderson22
utworzono
utworzono

Witam wszystkich!

Moj problem zaczal sie od tego ze postanowilem zwiekszyc pamiec RAM mialem 256 teraz mam 1024. kupilem kosc. Parametry takie same ale firma inna, dodam ze to stary DDR(1) wlozylem do portu obok starej kosci i zaczela sie "przyjemnosc" nie da sie wlaczyc komputera. Wyciagnalem stara kosc... pobrzdekalo ale poszlo. Mysle fajnie bedzie smigac. Odpalam: Photoshop, AllPlayer, WMP puszczam mp3, pokaz slajdow pod windows´em a do tego jeszcze Skype z kamerka rozmawiam jaki fajny mam komputerek (z przed 4 lat) nagle... mysz nie dziala... restrt... qrde co jest... jeszcze raz... ogladam tylko zdjecia... w szybkim tempie je przerzucam... to samo... w miedzy czasie zszedl jakis film na dysk wiec pomyslalem dawno nie robillem restartu systemu... i to byl blad... wrzucam plytke instaluje sie... zostalo 10 min do konca... zawisl... jeszcze raz... zawist na samym poczatku... jeszcze raz 20 min przed koncem. czyscze wentylator, nic to samo. - Serwis - gosc sie nie znal bo obnizyl mi w biosie parametry. przynajmniej na Skype sie juz nie wiesza ale strasznie tnie.

Oki podzespoly to

Sempron 2400+ (1,67 GHz)

GeForce4 MX 440 AGP 8X

1024 Kingston Pc-2700 (KVR333D8R25/1G)

MSI 6712 KT4AV

Ostatnio zawiesil sie sam przy sciaganiu plikow ze skype. Nie wiem co robic czy kupic jakas karte graficzna, czy to moze wina plyty przy wkladaniu kosci cos walnelo, acha jak wkladam stara kosc wogole nie chce sie uruchomic i brzdeka to znaczy `pika` cos przepalilem?? Puszczam AquaMark3 zawiesza sie nawet nie pozwoli sie wlaczyc. :(

Prosze o pomoc

tomexior
komentarz
komentarz

zainstaluj najnowsze stery do grafy ze strony producenta

jaki masz BIOS i ile jest tych piknięć?

Anderson22
komentarz
komentarz

stery 81.98_forceware_winxp2k_international_whql najnowsze.... Problem ze nie dalo sie zainstalowac Windowsa bo sie zawieszala instalasja... z tad uwazam ze niekonicznie jet to grafika... na nowej kosci nic nie pika... na starej musze sprawdzic... 3 dlugie piszczenia przerwa i znowu, jak to cos pomoze ale na nowej kosci nic sie nie dzieje. BIOS odczytany z

HKEY_LOCAL_MACHINE

HARDWARE

DESCRIPTION

System

AMIINT - 10 Version 07.00T Version 1.00

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.