x-kom hosting

Zasilacz czy plyta gl?

artekstasinski
utworzono
utworzono

Witam!To jest mój pierwszy post, wiec można uznać go za "debiut"Nie wiedziałem gdzie dokładnie wstawić ten problem, gdyż już szczerze powiedziawszy pomysły mi się skończyły=/ Co do problemu... Jakiś już czas temu, przy włączaniu PC nie pojawiał się obraz na monitorze. Po wymianie CPU i MB problem cały czas występuje =/ Moim kolejnym "strzałem" było wymiana zasilacza...Niestety jak dziś się okazało- też nic... Bardzo dziwną rzecz zauważyłem, gdyż przy włączeniu zasilania DVD i HDD w ogóle nie dają znaku życia. Teraz pewnie padnie zasadnicze pytanie: "Z czym walczę"

MB- Soltek SL-85MIV2 (integracja z grafiką)

CPU- P4 3 GHz

RAM- hynix 256 MB 400MHz, elixir 1GB

PS- 400 WAT

HDD- WD 80GB

Wszystko zamknięte w obudowie Micro ATX

Najciekawsze jest to, iż na MB są pod gniazdem AGP przełączniki, którymi się już "bawiłem". Zastanawia mnie czy one są odpowiedzialne za włączenie/wyłączenie gniazda AGP... Oczywiście to nie był koniec moich "eksperymentów" =/ (wiem, wiem - NOOB ze mnie =/ ) Moimi super spostrzegawczymi oczami zobaczyłem dodatkowe gniazda zasilania na MB (4 piny ) Oczywiście (jak że genialny i desperacki pomysł) włożyłem i tam, zasilanie... Boje się tylko czy po tej desperackiej próbie przywrócenia PC do życia nie uśmierciłem "nowej" płyty głównej... Proszę o Wasze porady, sugestie bo na prawdę jestem bardzo zdesperowany (co widać wyżej)... Dziękuję za wszelkie odpowiedzi =)

pm666
komentarz
komentarz

Niewiem czy dobrze przeczytałem bo jestem "wczorajszy". Czy podpiales zasilanie do płyty głównej. Jak tak to włącz kompa poczekaj chwile i posłuchaj czy wydaje jakieś dzwięki i je najlepiej policz.

artekstasinski
komentarz
komentarz

Właśnie w tym problem, że nie w obudowie w ogóle nie mam głośnika więc nie wiem co i jak jeśli chodzi o sygnały dźwiękowe =/ Po podłączeniu zasilania w ogóle nie ma obrazu na monitorze oraz DVD i HDD nie dają znaku życia =/

E-APA
komentarz
komentarz

a dioda na monitorze sie zaswieca czy jest caly czas pomaranczowa?

podpiales zasilanie procesora?

Problem rozwiazany/ pomoglem na GG.

//Nie pomagamy na GG, tylko Forum

//Michał Paluch

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.