x-kom hosting

Evga GeForce 9800GTX+

kuba1012
utworzono
utworzono

Cześć

Czemu na Komputroniku ta karta kosztuje tylko 641zł? Przecież normalnie karty Evgi są najdroższymi GF'ami. Nie wiem, czy wziąć tą kartę, czy dopłacić do tej??

Albo znalazłem jeszcze taką. Tylko nie wiem, czy to nie jest jakaś "badziewna" wersja :) I czy sklep jest "w miarę dobry"?

a22rtek
komentarz
komentarz

Witaj

Ja bym ci polecal karte GF 9800 GX2 jest to doskonala karta do gier i do wszystkiego co sobie zazyczysz tylko zrobic wiem bo mialem juz stycznosc z ta karta ale jesli chodzi o ta karte o ktorej ty napisales to nie jest wcale zla proponowal bym jednak ta pierwsza tylko jak by sie dalo to poszukaj takiej ktora bedzie miala 640 MB pamieci a jak sie da to nawet wiecej to ci tez bedzie super dzialac

Pozdrawiam

bartEEEk
komentarz
komentarz

9800GX2 to są dwa połączone 8800GTS'y w jednej kanapce, nie warto brać.

a22rtek
komentarz
komentarz

jak nie warto jej brac gralem kilka razu u kumpla na tej kartcie w Crysis'a i grafe ma poprostu cudowna a moj kuzyn ma GF 9800 GT to nawet nie ma porownania miedzy tymi kartami GF9800GX2 jest o wiele lepsza

qwertyzax
komentarz
komentarz
jak nie warto jej brac gralem kilka razu u kumpla na tej kartcie w Crysis'a i grafe ma poprostu cudowna a moj kuzyn ma GF 9800 GT to nawet nie ma porownania miedzy tymi kartami GF9800GX2 jest o wiele lepsza

IMO tez nie warto brac dwurdzeniowki, lepiej poszukac jednej dobrej karty. Tak BTW to 9800gx2 juz nie produkuja...

bartEEEk
komentarz
komentarz
jak nie warto jej brac gralem kilka razu u kumpla na tej kartcie w Crysis'a i grafe ma poprostu cudowna a moj kuzyn ma GF 9800 GT to nawet nie ma porownania miedzy tymi kartami GF9800GX2 jest o wiele lepsza

Niewiem dlaczego porównujesz 9800GX2 do 9800GT, gdyż jest to szczerze mówiąc inna liga.

piter00711
komentarz
komentarz

Z tego co mi wiadomo to 9800GX2 została wycofana z produkcji, chyba się w takim razie nie za bardzo udała :P Pewnie za jej cene kupiłby karte jednoprocesorową o zbliżonych osiagach i na pewno nie będzie miał tyle problemu co z GX2.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.