x-kom hosting

[Rozwiazany]Problem z internetem !!! Pomocy!!!

chanell_
utworzono
utworzono

Mam problem, dzisiaj po zainstalowaniu systemu ( WIN XP ) i zainstalowaniu wszystkich potrzebnych aplikacji , próbowałam wejsc na neta i okazało sie ze stronki sie nie wyswietlają ( przy czym komunikator gg działa :niewiedza: ) co może byc przyczyną że stronki się nie wyswietlają :| . Prosze o szybką odp. i z góry bardzo dziękuję :)

GoBi
komentarz
komentarz

Sprawdz firewalla... ( zapore systemową )

Lucider
komentarz
komentarz

Zainstaluj Firefox i zobacz czy w nim otwiera strony:

http://www.mozilla.com/en-US/firefox/

chanell_
komentarz
komentarz

Zapore wyłączyłam :/ a Firefox też nie chodzi :niewiedza:

Gość
komentarz
komentarz

chanell_, Od jakiego usługodawcy masz internet i czy przez sieć, czy modem ADSL?

chanell_
komentarz
komentarz

Usługodawcą jest ALICE ( to niemiecka sieć ) Problem głównie dotyczy laptopa. Jestem w sieci WLAN na komputerze który udostępnie neta wszystko chodzi oki . I na komputerze i na laptopie mam zainstalowany WIN XP z SP2 .

Lucider
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej komputer źle się łączy automatycznie i trzeba ręcznie skonfigurować DNSy (gg z nich nie korzysta dlatego działa) - musisz napisać do administratora Twojej sieci w jaki sposób to zrobić i ręcznie to powpisywać.

Gość
komentarz
komentarz

Albo na kompie udostępniającym zrobić tak: Start-uruchom wpisać cmd i enter, w okienku wpisać ipconfig /all i enter. Wyświetlą się informacje o adresach IP, bramie i serewrach DNS. Te informacje wpisać u siebie na laptopie w ustawieniach protokołu tcpip (właściwościach sieciowych), z tym, że numer ip musi sie różnić ostatnim polem.

chanell_
komentarz
komentarz

[glow=blue:0b77b09223]Puciek slicznie Ci dziękuje :piwko: , mordowałam sie z tym cały dzien .Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz dziękuję[/glow:0b77b09223]

[center:0b77b09223]thx.gifthx.gif[/center:0b77b09223][glow=blue:0b77b09223][/glow:0b77b09223]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.