x-kom hosting

Samsung Omnia vs iPhone 3G vs LG Prada II vs MDA Compact IV

adzinek
utworzono
utworzono

Witam!

Przedłużam ofertę u mojego operatora i stoję przed wyborem telefonu.

Co byście polecili z telefonów z tematu?

Który wam najbardziej przypadł do gustu i dlaczego?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

tofik177
komentarz
komentarz

Nie bede sie rozpisywał ale z tych co podałeś ja brałbym samsunga..

Iphone to na dłuzsza mete szit juz po kilku godzinach zabawy stwierdzilem ze jest za***biscie przereklamowany, moi znajomi którzy go mieli pozbyli sie tego telefonu w przeciagu miesiaca.. Powiem ta to taki gadżed dla szpanu nic wiecej. pozostałych fonów nie miałem w "łapie" wiec sie nie bede wypowiadał

kajzer
komentarz
komentarz

więc tak.

IPhone - fajny gadżet, ale pozbawiony wielu funkcji (BT, MMS), można sobie jednak pomóc poprzez JB i instalację programów, słaby aparat. na plus - ogromna ilość gier i aplikacji, WiFi oraz IPod, wiadomo.

Omnia - jak dla mnie mało intuicyjna obsługa, słaby wyświetlacz, brak schowka na rysik, nie zdecydowałbym się.

Prada - nie miałem okazji się nim bawić, ale jakoś nie wierzę LG.

MDA - Windows Mobile, jak dla mnie duża zaleta oraz masa bajerów - WiFi, GPS, etc. etc. wady - relatywnie słaba bateria, brak slotu na karty (wbudowane 4GB).

summa summarum, ja wybrałbym MDA, ale decyzja należy do Ciebie.

adzinek
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi.. Tylko jeszcze jedno pytanie: jak Omnia wypada pod względem oglądania filmów i słuchania muzyki? Czy różnica w jakości odtwarzanych filmów w Samsungu jest naprawdę tak zła jak niektórzy piszą?

n31T
komentarz
komentarz

Nie polecam omni- jak dla mnie jest to syf. Z tych co podałeś to zdecydowanie brałbym MDA IV czyli HTC diamond. Jeśli zależy Ci na muzyce to iphone będzie najlepszy.

Conrack1410
komentarz
komentarz

jedynym sensownym i sprawnie działającym telefonem z dotykowym ekranem jest HTC Touch Hd

Omnie i inne Iphone-y to ogolnie powiąc porażka

n31T
komentarz
komentarz
jedynym sensownym i sprawnie działającym telefonem z dotykowym ekranem jest HTC Touch Hd

Ta, tylko HD kosztuje 2,5 tys a nie wiem dlaczego sądzisz że jest to jedyny sensowny telefon. Sam powiedziałbym że póki co bezsensem jest brać go, chyba że dla kogoś nie istnieją bariery finansowe. Poza tym, w erze chyba nie można brać HD ;) a nawet jeśli można to za kosmiczne pieniądze.

Conrack1410
komentarz
komentarz

Bo Iphone nie ma wielu funkcji które telefon powinien miec

Samsung jest ogolnie przeciętny

a jedynym dobrze wyposażonym telefonem z dotykowym ekranem jest wlasnie HTC

n31T
komentarz
komentarz
Bo Iphone nie ma wielu funkcji które telefon powinien miec

Samsung jest ogolnie przeciętny

a jedynym dobrze wyposażonym telefonem z dotykowym ekranem jest wlasnie HTC

A czy ty zauważyłeś w spisie podanym przez autora tematu Touch HD ? Nie ? Więc nie porównuj go tylko do omni oraz iphona.

adzinek
komentarz
komentarz

HTC jest niestety tylko w wersji 4GB, wyświetlacz dużo mniejszy od iPhone'a (2.8 przy 3.5 cala), gorszy interfejs.

W iPhonie cały czas są nowe firmware'y, więc zmienia się on na lepsze, a do tego można zrobić JailbBreak i usunąć takie usterki jak choćby brak MMSów, brak kamery czy po macoszemu potraktowany dział SMSów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.