x-kom hosting

nowa grafa

ziomal25
utworzono
utworzono

Witam

Rok temu kupilem komputer niestety pare dni temu sie spalil, musze wymienic karte graficzna, twardzela i zasilke. i teraz pierwsze ppytanie.

CZy procesor quad 2.4 bedzie zwalnial radeona hd 4850?? jesli tak to prosze o podanie karty z dobrymi osiagami do 1000 zl ktora bedzie poprawnie dzialala na tym procesorze. Kolejnym problemem jest to ze mam stosunkowo mala obudowe i boje sie ze karta typu GF gtx 260 morze sie niezmiescic. Przyokazji zasliacz kupie 700w. Nowego komputera nieoplaca sie mi kupowac poniewarz mieszkam w Angli wiec za 1000Funtow komp niebedzie o wiele lepszy a jak dokupie te czesci dobre to bedzie jeszcze nienajgorszy. Jesli temat ten zrobilem pare razy to sory ,mam wadliwego neta

Parametry

proc-intel core 2 quad 2.4

ram-2gb

dysk-500gb spalony

karta graf- Gf 8300 gs zal(spalona)

zasilka-400w spalona

Prosze o szybka odpowie

tat290.jpg

post-34664-1233425286_thumb.jpg

ziomal25
komentarz
komentarz

Kurcze myslalem o tym ale nigdy niegrzebalem w biosie i zbytnio niewiem jak podkrecac a morze znac jakis program co podkreci procka do 28 bez grzebania w biosie :)??

A tak przy okazji morze wiecie jak bardzo karta bedzie ograniczona bez podkrecania??

fball
komentarz
komentarz

Jest wiele poradników , a niema co sie grzebać w jakieś programy , przez bios jest pewność że nic sie niespali.

mozesz niepodkręcac jak chcesz i tak zagrasz komfortowo we wszystkie nowe gierki.

ziomal25
komentarz
komentarz

Dzieki za pomoc

TEgo mi bylo trzeba :D sprobuje go podkrecic lecz ktoregos razu wszedlem do biosu i w rubryczke CPU OC ale w srodku nic niebylo tlyko pusta zakladka ;;/ dzieks jeszcze raz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.