x-kom hosting

[Rozwiązany] Zbieram opinie na temat linuxpl.com

Lucider
utworzono
utworzono

Jako że webd okazał się być życiowym błędem postanowiliśmy dla e-pomocnik.pl poszukać czegoś innego i natknęliśmy się na linuxpl.com, oto oferta:

http://linuxpl.com/?id=hosting&k=w5gb

Wydaje się być bajkowa, ale wiadomo że bywa to różnie w praktyce - ktoś miał okazję z tego korzystać?

nickk
komentarz
komentarz

Korzystam z linuxpl.com i muszę przyznac ze ta firma jest bardzo proefsionalna zarowno pod wzgledem ich serwerow jak i obslugi technicznej. Mam tam konto od ponad roku (?) albo i więcej i zadnego pada nie zauwazylem uptime serwera bardzo wysokie! Naprawde polecam (jeśli mógł byś mi dac poleconego to login kapsel )

  • 3 tygodnie później...
Cold
komentarz
komentarz

linuxpl to bardzo dobry hosting.

1. Ich serwery są naprawdę dobre.

2. Mają świetny support.

  • 3 miesiące później...
Conra
komentarz
komentarz

Brać!

Admini znają się świetnie, support idealny, niskie ceny, trzymam tam kilkanaście swoich www.

Jestem z nimi chyba 2 albo 3lata ;-)

Konrad B.
komentarz
komentarz

A ja ci polecę Boost.PL :) Przemiły Administrator, mam go od pół roku i żadnych błędów. I Oferta bardzo atrakcyjna.

Lucider
komentarz
komentarz

Konrad B. dziękuję Ci ale nie zbieram informacji na temat innych ofert, tylko opinii na temat tej jednej konkretnej ;)

Conra teraz już jestem ich klientem i podzielam Twoje zdanie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.