x-kom hosting

Karta graficzna do 400zł

ziomal049
utworzono
utworzono

Procesor : athlon 5000 x2

Ram: 4gb ddr2 kingston

karta graficzna : MSI NX7600GS 256mb

dysk : 250 gb maxtor

zasilacz : tagan 420 wat - model : TG420 - U01

płyta główna -: gigabyte GA-MA74GM-S2

która obsługuje phenom 4 rdzeniowy i max 8 gb ramu

Elo ! Mam jeszcze jedno pytanie bo mój kumpel ma taki sam komp jak ja tylko ma problem , ponieważ ma 400 PLN tylko do wydania na karte graficzną . Ma identyczny zestaw bo kupowaliśmy 2 takie same .

Cena/wydajność czy ta karta byłaby dobra http://www.agito.pl/seria-9/msi-geforce-96...988.328690.html

bo właśnie on już nad nią myślał co wy na ten temat sądzicie . A z wersji atiego do jakiej sie ja porównuje z względu na wydajność.

Zasilacz 420 Wat tagan to wytrzyma ?? Dobrze będzie współpracowało z moją płytą główną??

A ta karta http://www.allegro.pl/item530245215_zotac_..._gw_zabrze.html

jest dużo lepsza ?? opłaca się dołożyć ?? Proszę o pilną odpowiedź!

Bar33t
komentarz
komentarz

Ta karta to dobry wybor, ale wypadałoby troche procka podkrecic ;).

Ten Tagan powinien wytrzymać, aczkolwiek zmieniłbym na coś mocniejszego ;)

ziomal049
komentarz
komentarz

Wytrzyma na 100% czy powinien wytrzymać?? Ty mówisz że dobra jest ta 9800GT z Zotac czy 9600GT z MSI??

Bar33t
komentarz
komentarz

9800GT jest po prostu szybsza od 9600GT ;). Ten zasilacz powinien wytrzymac, niestety głowy nie dam ;) Warto by było jednak zmienic na cos mocniejszego ;)

ziomal049
komentarz
komentarz

Różnica cenowa nie jest zbyt duża ale bardziej warto 9800GT tak?? A jeśli zasilacz nie wytrzyma to komp od razu pójdzie z dymem??

Bar33t
komentarz
komentarz

Warto kupić 9800GT. To są porządne zasilacze, nie spalą Ci kompa, co najwyzej przy wiekszym obciazeniu moze resetowa kompa. Wtedy to znak ze trzeba zmienic zasilacz ;).

P.S. Moj kumpel ma Chiefteca 400W i do tego Radka 4850 i nie ma zadnych problemow ;)

ziomal049
komentarz
komentarz

Dzięki za wartościową pomoc . Biore gf 9800GT . Zotac to dobra firma w stosunku cena/jakość czy lepiej wziąść innej firmy??

Bar33t
komentarz
komentarz

Sama karta od Zotac jest jak najbardziej ok, ale nie wiem nic o chłodzeniu zastosowanej na tej karcie (poziom głośności, temperatury itd.) ;)

ziomal049
komentarz
komentarz

Karta 9600Gt MSI ma 61 gb/s to znaczy że 9800GT ZOTAC będzie miała więcej bo nie mogż znaleźć info na ten temat.

Bar33t
komentarz
komentarz

GB/s? Chodzi Ci o przepustowość pamięci?

ziomal049
komentarz
komentarz

tak

Bar33t
komentarz
komentarz

Roznica w przepustowosci miedzy tymi kartami bedzie niewielka (obie maja szyne 256 bit). 9800GT ma 112 procesorow strumieniowych co juz czyni go wydajniejszym (mimo nieco mniejszej przepustowosci) ;)

Nic tez nie stoi na przeszkodzie zeby podkrecic pamieci 9800GT ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.