x-kom hosting

Palit 9600GT 1GB Sonic

absinth
utworzono
utworzono

Witam,

Mam tą karte graficzna.

Niestety ona zawiesza mi kompa, ale nie w pozerajacych grafe grach jak np. GTA4 tylko podczas przegladania stron internetowych.

Szukajac roznych przyczyn tego problemu myslalem, ze to za slaby zasilacz byl (no-name) 400W, wiec zakupilem ModeCom 500W. Niestety to nie rozwiazalo mojego problemu. Oczywiscie probowalem przeinstalowac sterowniki tez nic nie dalo. Dodam jeszcze, że podlaczone jest dodatkowe zasilanie karty. Ktos ma pomysł od czego to moze byc?

Konfiguracja komputera:

Plyta gl.: Asus M2V

Procesor: AMD x64 3500+

Pamiec: 4 GB Kingstona 800MHz

Zasilacz: ModeCom FEEL 500W

Windows XP Pro. SP3

Sterowniki karty graf: 180.48

A43vil
komentarz
komentarz

Wymień na samym początku ten felerny zasilacz. Na jakiegoś Chiefteca albo MODE COM- MC nie feel ! Masz niemal najgorsze szajstwo z zasilaczy jakie można mieć, więc wymień bo na zawieszaniu moze się nie skończyć.

dawid11113
komentarz
komentarz

moim zdaniem to raczej nie wina zasilacza! bo również zawieszałby się podczas grania.a feel nie jest aż taki najgorszy.

twój procek jest 2 rdzeniowy?

jakiego feela posiadasz 1,2czy 3????? jeżeli masz 3 to jest to dobry zasilacz!

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
jakiego feela posiadasz 1,2czy 3????? jeżeli masz 3 to jest to dobry zasilacz!

Feel 3 jest takim średniakiem. Do niezbyt prądożernych kompów jest ok, ale ja do swojego bym go nie włożył.

dawid11113
komentarz
komentarz

a ja włożyłem. czemu masz napisane że twój athlon taktuje na 2.0ghz? mój na 1.8ghz.

Bar33t
komentarz
komentarz

To nie jest wina zasilacza, wszyscy tak na niego narzekają, bo takie krążą o nim opinie i tyle <_< . Tak naprawde nie jest taki zły, sam mialem przez jakis czas Modecom FEEL 350W i byl swietny, ale postanowilem kupic cos mocniejszego. Przyczyn trzeba doszukiwac sie gdzies indziej.

Sterowniki przeinstalowales.... a probowales przeinstalowac system?? ;)

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
a ja włożyłem. czemu masz napisane że twój athlon taktuje na 2.0ghz? mój na 1.8ghz.

Bo są dwe wersje 1.8 GHz i 2.0 GHz.

absinth
komentarz
komentarz
[...]

twój procek jest 2 rdzeniowy?

jakiego feela posiadasz 1,2czy 3????? jeżeli masz 3 to jest to dobry zasilacz!

Procek jest 1 rdzeniowy. (przy najblizszej wyplacie bedzie zmiana)

Jest to Feel 1.

Systemu jeszcze nie przeinstalowywalem.

fball
komentarz
komentarz
czemu masz napisane że twój athlon taktuje na 2.0ghz? mój na 1.8ghz.

takie dziwne ?? , istenieje też takie coś jak oc

co do tematu - APSINTH - Zrobiłeś duży błąd kupując ten zasilacz gdyby to był feel III 500w to już nie tak źle , ale feel I 500w to bardzo zły wybór , byc moe kupiłeś jeszcze gorszy od tego co miałeś wcześniej , co do karty - zreguly powinno się fobic formata po kazdym nowym podzespole włozonym do kompa i też tak zrób , ten zasilacz kup jakis inny np jakiegoś fortona , shefa , modecoma !!MC!! z minimum 350w mocy.pzdr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.