x-kom hosting

Uszkodzenie Dysku ?

koniu17
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki problem. Zdarza mi się często, że podczas korzystania z komputera ten się zawiesza. Na początku wszystko ładnie działa, gdy np uruchomię pocztę i przeglądarkę równocześnie komputer się zawiesza, a lampka od dysku cały czas świeci. Drugi problem to taki, że gdy wyłączę komp i po jakimś czasie go uruchomię, pojawia się komunikat, że został utracony plik c:\windows\.... (nie pamiętam dokładnie) i proszony jestem o włożenie płyty z win i naprawieniem go. I tak co jakiś czas się dzieje ;/;/. Czy to może oznaczać uszkodzenie dysku? Dodam także, że całkiem głośno pracuje! Proszę o pomoc!

O to dodatkowe info o komputerze: AMD athlon 64 x2 dual core 4000+, 2GB RAM DDR2, dysk seagate 160 GB.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Programem HDD Tune sprawdź "Status SMART" i zrób test powierzchni ( nie Quick ). Wskazuje mi to wszystko na bad-sectory, ale trzeba sprawdzić ;)

koniu17
komentarz
komentarz

no jest problem, bo kompa juz nie mam w domu ;/ chcialem poprostu sie dowiedziec jak sadzicie co moze byc probllemem

BlackRaven
komentarz
komentarz

no jest problem, bo kompa juz nie mam w domu ;/ chcialem poprostu sie dowiedziec jak sadzicie co moze byc probllemem
Może to być wina dysku twardego. Bez wyników z programu diagnostycznego nie można stwierdzić jednoznacznie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.