x-kom hosting

PCI-E RADEON HD3450 512MB DDR2 64 Bit

MYSTERIO2012
utworzono
utworzono

Siemanko wszystkim!!!!

Co myślicie o tej karcie?????

PCI-E RADEON HD3450 512MB DDR2 64 Bit

Dzięki. Pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Wąska szyna i stare, wolne pamięci ( DDR2 ). Podaj resztę kompa

MYSTERIO2012
komentarz
komentarz
Siemanko wszystkim!!!!

Co myślicie o tej karcie?????

PCI-E RADEON HD3450 512MB DDR2 64 Bit

Dzięki. Pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Płyta główna: GA-G31M-S2L

Pamięć: 2GB

Procesor: Intel Core Duo 2 rdzeniowy po 2.66Ghz

Zasilacz: 450W Firmy nie znam

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Do tego kompa to proponuję co najmniej GF 9600GT/9800 ;) Ewentualnie HD4850. Podaj jeszcze firmę zasilacza.

Karta, którą dałeś za przykład, będzie baaaardzo wąskim gardłem tego sprzętu. Do czego chcesz go wykorzystywać?

MYSTERIO2012
komentarz
komentarz
Wąska szyna i stare, wolne pamięci ( DDR2 ). Podaj resztę kompa

Płyta główna: GA-G31M-S2L

Pamięć: 2GB

Procesor: Intel Core Duo 2 rdzeniowy po 2.66Ghz

Zasilacz: 450W Firmy nie znam

Do tego kompa to proponuję co najmniej GF 9600GT/9800 ;) Ewentualnie HD4850. Podaj jeszcze firmę zasilacza.

Karta, którą dałeś za przykład, będzie baaaardzo wąskim gardłem tego sprzętu. Do czego chcesz go wykorzystywać?

Nie wiem jak sprawdzić zasilacz a kompa chce wykorzystać głównie do gier np. GTA 4

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Na HD3450 nawet nie odpali ;) Pozostają te karty, które Ci poleciłem. A zasilacz sprawdzisz odkręcając bok obudowy i taka puszka na górze to jest zasilacz. Na nim jest nadrukowana moc, oraz producent.

MYSTERIO2012
komentarz
komentarz
Na HD3450 nawet nie odpali ;) Pozostają te karty, które Ci poleciłem. A zasilacz sprawdzisz odkręcając bok obudowy i taka puszka na górze to jest zasilacz. Na nim jest nadrukowana moc, oraz producent.

Ale tak w ogóle to sprzęt dobry oprócz kary?????

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Zależy ile za niego zapłaciłeś ;) Gdyby nie karta, to byłby taki... standardowy :) Uciągnąłby wszystkie gierki z dobrą kartą.

MYSTERIO2012
komentarz
komentarz
Zależy ile za niego zapłaciłeś ;) Gdyby nie karta, to byłby taki... standardowy :) Uciągnąłby wszystkie gierki z dobrą kartą.

2 koła

Ale procek 2 rdzeniowy po 2.66 Ghz to można mówić że ma ponad 5.0ghz???

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Chyba z monitorem, co? Bo jak bez, to zdrowo przepłaciłeś ;) ( zależy kiedy go kupowałeś ) Nie, nie można, bo prędkości rdzeni się nie sumuje. To tak jakby dwa zupełnie oddzielne procesory w jednym układzie scalonym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.