x-kom hosting

Problem z grami/grafa nie wiem

Murasz94
utworzono
utworzono

Kupiłem nowego kompa 2GB PC800 AMD Athlon X2 5600+ 2,9GHz GF 9600 512mb/256bit 250GB - dysk

Co jest, że wyszktie gry niezależnie czy badziewne np Simsy 2 (sióstr) czy Wiedzmin na najwiekszych i najmniejszych detalach przycinaja (tak samo i na tych i na tych tnie identycznie) tu sciągnołem taki program bez żadnych gier właczonych itp. przedstawia sie tak: GPU 50C Temp 1 50C Temp 2 i 3 minus 128C HDO 36C Core 29C Core 50C Ambiet 0C

(Na 3 dni mam zasialcz 350W bo 400W nie doszła na czas i nie mam narazie jej dopiero w tym tygodniu bede mial)

Co to może byc? :(

Mam XP SP3

quba20c
komentarz
komentarz

zainstaluj najnowsze sterowniki do sprzętu, oraz najnowszą wersje directx

Murasz94
komentarz
komentarz

Zainstalowałem i wiecie co jeszcze gorzej było :/ :/

falcon1984
komentarz
komentarz

Jeśli masz zasilacz 350W i do tego pewnie dziadowskiej firmy to nie ma się co dziwić że są problemy

Musisz mieć do takiego kompa porządny zasilacz - proponuje co najmniej Chieftec 450W

Murasz94
komentarz
komentarz

Czyli to jest wina zaislacz bo osoba ktora mi skaldala kompa też tak myslała na 400W bedzie chodził? BO zjechałem sie z kasy troche :/

dawid11113
komentarz
komentarz

a jakiej firmy masz ten 400w?????

Murasz94
komentarz
komentarz

:P nie wiem

Bar33t
komentarz
komentarz

Nie. To na pewno nie przez to. Sprawdz temperature karty przy max obiazeniu ;)

Ale najprawdopodobniej to wina zasilacza.

Murasz94
komentarz
komentarz

Juz tyle razy słyszałem o zasilaczu, że to musi byc to :P

bush
komentarz
komentarz

Nie musi, mogą ta być temperatury. Po postu w za wysokich gry się przycinają.

Podaj temperatury w stresie(video test card stability) karty graficznej ( Ati Tool) i procesora ( Core Temp) w stresie (orhonos)

fball
komentarz
komentarz

z tego co wyczytałem to proc ma 50* i to w idle , wiec sporo za dużo , czy ta osoba która składał ci kompa dobrze założyła chłodzenie , i czy dobrze nałozyła paste termoprzewodzaca? (nie zagrubo?) i prawdopodonie to wina temperatur ale włóz nowy zasilacz to zobaczymy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.