x-kom hosting

Modecom NEXT2 Premium 500W?

Odol
utworzono
utworzono

Witam.

Zamierzam kupić ta obudowę z zasilaczem Modecom NEXT2 Premium 500W. Będzie ona razem w zestawie:

Intel Core2 Duo E8400 3,00Ghz (S775) BOX

Płyta głowna: Asus P5Q SE

OCZ Technology 2x1GB DDR2 800MHz Platinum CL4

Radeon 4870 PowerColor 512mb 2xDVI (PCI-e)

Nagrywarka: LG GH22ns30

Western Digital 250GB 7200rpm 16MB cache SATAII [2500AAKS]

Czytałem, że Modecom robi nawet dobre zasilacze. Nie będzie to złe w tym zestawie?

Za szybkie odpowiedzi polecą reputy ;).

klikszen
komentarz
komentarz

z tego co na 'szybko' udalo mi sie ustalic to sama obudowa kosztuje 200z, a obudowa z zasilaczem 280zl. Wedlug mnie nie dostaniesz DOBREGO zasilacza o mocy 500W za 80zl...Lepiej kup oddzielnie budde i do tego jakis sprawdzony zasilacz

/Edit: mysle ze ten bedzie dobry Corsair CMPSU-450VXEU 450W <-- z polecanych :)

Lipton
komentarz
komentarz

Do takiej klasy kompa nie wsadzałbym Premiuma, jest to zasilacz jakościowo w przedziale Modecoma Feel III, a MC.

Odol
komentarz
komentarz

Miałem w zestawie podobny. Musze jakoś zejść z ceny więc sprzedawca zaproponował mi właśnie tą obudowę z zasilaczem.

Nie rozumiem czemu tak wszyscy ostro krytykują obudowy z zasilaczem? Nigdy jeszcze nie słyszałem aby ktoś z moich znajomych wymieniał komputer z powodu zasilacza. Mógł by jeszcze ktoś wypowiedzieć się na ten temat?

Lipton:

Siedzę właśnie na starym komputerze gdzie mam zasilacz Feel 230W od 7 lat i nigdy na niego nie narzekałem. Ani razu mnie nie zawiódł. W takim razie potrafili byście wybrać mi coś taniego? Chodzi mi głównie o obudowę od razu z zasilaczem. Ceny tak ostro poszły teraz w górę, że muszę ratować się tańszym sprzętem.

tomek.b9
komentarz
komentarz

Pentagram PSF 460W + CM Elite 33* proponuje.

Zasilacze razem z obudową to SHIT. Chciałbyś stracić sprzęt za 2,5tys. z powodu zasilacza? Bo ja nie...wole dopłacić i mieć pewność, że będzie stabilnie...

sebek77
komentarz
komentarz

Prawda jest taka, że kiedyś robili jednak podzespoły porządniej (nawet te najtańsze). Może tak strasznie się nie znam na kompach, ale miałem ich już kilka przez kilkanaście lat i im były nowsze tym więcej kłopotów z awariami. Teraz najniższa półka cenowa to jeden wielki bubel. Wiem bo mam podobną konfigurację i "zaoszczędziłem" na zasilaczu. Spalił się po 2 miesiącach (i przy okazji grafikę). Na tym nie oszczędzaj. Kup coś normalnego, a zwłaszcza do takiego sprzętu.

Gość
komentarz
komentarz

Porządnej obudowy nie kupisz wraz z zasilaczem. Lepiej dopłacić i kupić zasilacz Corsair 450W lub Chieftec 450W :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.