x-kom hosting

Wielki problem z HD3650 AGP.

nathally67
utworzono
utworzono (edytowane)

mam wielki problem z grafika. otóż, po włączeniu jakiejkolwiek gry (problem występuje tylko w grach) pojawiają się rzeczy widoczne na zamieszczonym zdjęciu. co to może być i jak to naprawić?

mam kartę graficzna ATI Radeon HD 3650 AGP.

PS: proszę o szybka odpowiedz. screeny w załączniku

2.png

Bez_nazwy_1_kopia.png

post-34583-1233394095_thumb.png

post-34583-1233394129_thumb.png

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Jaka jest temperatura karty w stresie? Karta albo się przegrzewa albo pamięci są uszkodzone. A jaki masz zasilacz?

marekvrak
komentarz
komentarz

Witam. Założę się, że sterowniki z załączonej cd? To jest powód. Miałem dokładnie to samo, napewno wielu innych również. Polecam sterowniki ze strony producenta - ftp://driver1.cptech.com.tw/Driver/ati8501B/8501agpXP.zip (jeżeli chodzi o kartę PowerColor). A co do tych dziwnie wyglądających przekłamań - to się nazywają artefakty.

Machur
komentarz
komentarz

poprostu najlepiej zainstaluj najnowsze dostępne pod ten model stery. Wtedy się wyjaśni czy cos z kartą czy to były tylko sterowniki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.