x-kom hosting

Jaki zasilacz?

Kroz
utworzono
utworzono

Witam...

Moj sprzęt to:

PŁYTA AM2NF3-VSTA

PROCEK AMD ATHLON 64 x2 6000+

KARTA GRAF. GIGABYTE GF 7600GS AGP x8

RAM 2.5GB DDR2

Mam podłączone dwa dodatkowe wentylatory 8x8.

Problem wygląda następująco, mam zasilacz MODECOM FEEL 400W, który nie "ogarnia" tego sprzętu.

Proszę Was o pomoc, w jaki zasilacz powinienem się uzbroić, żeby mieć pewność, że komp będzie śmigał bez zarzutu??

Proszę o propozycję tanich, a wartych zaufania zasilaczy.

Co myślicie o tym? Czy warto w niego zainwestować?

http://www.allegro.pl/item541663423_zasila...600w_nowka.html

Pozdrawiam, z góry dziękuję.

mis456
komentarz
komentarz
CO MYŚLICIE O TYM??CZY WARTO W NIEGO ZAINWESTOWAĆ??

http://www.allegro.pl/item541663423_zasila...600w_nowka.html

Nie warto. Starczy ci porządny 350W, np. modecom MC, be quiet pure power 300W

klikszen
komentarz
komentarz

no moze i 350W starczy, ale przy dalszej rozbudowie komputera moze sie okazac za malo. Ja Ci polece Chiefteca 400/450W

Kroz
komentarz
komentarz
no moze i 350W starczy, ale przy dalszej rozbudowie komputera moze sie okazac za malo. Ja Ci polece Chiefteca 400/450W

Rozumiem, ale skoro teraz mam 400W to dlaczego ten zasilacz nie daje rady?

A ten Chieftec na 100% uciągnie mój sprzęcik??Nie zamierzam nic podkręcać, ale nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto, jeśli okaże się, że jest za słaby to się załamię. :(

Gość
komentarz
komentarz

Nie daje rady ponieważ FELL jest dużo gorszym zasilaczem od MC :)

Porządne 350W ciągnie nawet HD3870 więc z tym sprzętem na pewno sobie poradzi :D

Gość
komentarz
komentarz

Polecam ci te zasilacze Pentagram 460W, Chieftec 400/450W, Modecom MC-400

Wymien szybko zasilacz poki nic Ci sie nie zjaralo :) Mojemu koledze karta graficzna 2x poszla z dymem ^^

Kroz
komentarz
komentarz

Ok dzięki wielkie :]

Pawel91
komentarz
komentarz

skorzystam z tematu

Czy zasilacz Chieftec 450 W stabilnie utrzyma GeForce 9800 GT + AMD Athlon 64 X2 7750+ ? czy przyda się Pentagram Silent Force 500W? czy to dobre zasilacze?

mis456
komentarz
komentarz

Starczy i chieftec 400W

pm666
komentarz
komentarz

Albo alternatywny Silverpower 400 w king kong, który ma lepsze natężenia, a jest droższy o 10, 15 zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.