x-kom hosting

E6750

lukas00000
utworzono
utworzono

1. Jaka jest max. temperatura dla tego procesora?

2. Jaka jest max. prędkość standardowego wentylatora?

robin3d
komentarz
komentarz

1. U mnie na E6420 max. 65 stopni (taka moja bariera). Jedni mówią 60, inni 70 więc wziąłem pomiędzy ;]

2. U mnie lata na 1800 przy wyłączonym SMART Control (chyba tak to się nazywa...). Co ciekawe czasami pisze, że wykonuje ponad 2000 obrotów :o, a o ile się orientuję to przy wyłączonej automatycznej kontroli ustawia się już maksymalna wartość, ale mogę się mylić...

lukas00000
komentarz
komentarz

To nie będę zakładał nowego tematu i zapytam się tutaj. Czy jest możliwe, żeby wentylator na karcie BFG OC2 8800GT kręcił się z prędkością 11 000 RPM? Normalnie pisze, że działa w 30% i kręci się ok. 3100 RPM, a w stresie, że 100% i ok. 11 000 RPM, czy to jest możliwe? Prędkość sprawdzałem w GPU-Z.

loar
komentarz
komentarz

A głośny jest wtedy? xD

lukas00000
komentarz
komentarz

Prawie nigdy nie chodzi na 100%, bo karta się nie grzeje jakoś strasznie max to ok. 65*C przy 5h grania w Crysis'a,a z tego co słyszałem to w tej wersji ta karta osiąga nawet 85*C, ale gdy kręci się na maksa to na moje ucho ok. 50 dB.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.