x-kom hosting

Windows 7 i XP w sieci

mikrus
utworzono
utworzono

Witam, postanowiłem sobie dziś wziąć na warsztat nową 7. Próbuje połączyć 2 komputery, jeden ma XP'ka a drugi 7. Teoretycznie ma ma problemów. Oba systemy udało mi się połączyć bez większych problemów. Jedna rzecz nie daje mi jednak spokoju. Oba komputery połączyłem ze sobą dopiero po wyłączeniu zabezpieczenia w 7 (hasła). Gdy próbowałem połączyć się z włączonym zabezpieczeniem to na xp'ku wyskakiwało mi okno z loginem i hasłem które musiałem podać. pytanie brzmi skąd ten login i hasło (hasło jakieś wygrzebałem ale jaki w takim razie jest login próbowałem różnych kombinacji)? czy może ta opcja jest tylko dla komputerów na których są siódemki. Z góry dzięki za spostrzeżenia.

PiXX
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to chodzi mu o nazwę użytkownika i hasło grupy domowej. Jak robisz grupę domową to User name to jej nazwa a password to hasło które seven wyświetlił na "żółtej karteczce"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.