x-kom hosting

Ktory procek wybrac

miniaczek
utworzono
utworzono

Witam mam w domu dwa komputery przyznaje sie ze nie sa pierwszej mlodosci:D Pierwszy to pentium 3 935 mhz a drugi to celeron 1,2 ghz . I tu nastepuje moje pytanie ktory z nich jest lepszy i wydajniejszy?

Piotr1312
komentarz
komentarz

Celeron jest lepszy, ale minimalnie.

miniaczek
komentarz
komentarz

Tak? a jak bardzo minimalnie? zauwazalna roznica?

gruby1e1993
komentarz
komentarz

Myślę, że przy tak słabym procesorze powinna być różnica w obsłudze Xp :D Jak kiedyś miałem Semprona 2500+(o ile się nie mylę) na s754 to jak podkręciłem go o 240mHz to różnica była zauważalna :D

miniaczek
komentarz
komentarz

Czyli skrecac Celeronka??:D TAK?

Ludzie odpiszcie bo chcial bym sie zabrac do skladania ktoregos z tych komputerow:(

cubEE18
komentarz
komentarz
Czyli skrecac Celeronka??:D TAK?

Ludzie odpiszcie bo chcial bym sie zabrac do skladania ktoregos z tych komputerow:(

a jaka jest różnica w pojemności cache? Bo z tego co wiem celerony to odpady po pentiumach więc jeżeli cache jest tyle samo to mógłbyś trochę podnieść taktowanie Pentiuma i uzyskać szybszy komputer :)

miniaczek
komentarz
komentarz

kurcze nie wiem:( ajak podniesc taktowanie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.