x-kom hosting

Asus X 1950 PRO + LG 32LG5600

iqwert
utworzono
utworzono

Witam, zakupiłem ostatnimi czasy telewizor LG 32LG5600 i chcę do podpiąć pod kompa (karta Asus Radeon X1950 PRO) i pytania:

1. podłaczenie kablem DVI/HDMI, DVI do karty bo innej opcji nie ma i HDMI do telewizora, z tego co wiem DVI przesyła tylko obraz, a co z dźwiękiem ? obraz będe widział na telewizorze a dźwięk bedzie z głośników podlaczonych do kompa ? czy dzwięk zniknie w przestrzeni ?

2. Czym się różni 2-metrowy kabel hdmi-dvi za 150 zł od 2metrowego kabla hdmi-dvi za 30 zł ? jest różnica w jakośći przesyłąnego orbazu ?

Pozdro i dzięki za pomocną odpowiedź.

Lipton
komentarz
komentarz
1. podłaczenie kablem DVI/HDMI, DVI do karty bo innej opcji nie ma i HDMI do telewizora, z tego co wiem DVI przesyła tylko obraz, a co z dźwiękiem ? obraz będe widział na telewizorze a dźwięk bedzie z głośników podlaczonych do kompa ? czy dzwięk zniknie w przestrzeni ?

Zniknie w przestrzeni ;)

2. Czym się różni 2-metrowy kabel hdmi-dvi za 150 zł od 2metrowego kabla hdmi-dvi za 30 zł ? jest różnica w jakośći przesyłąnego orbazu ?

Na tym za 150 zł może być minimalnie lepszy, ale dużej różnicy nie będzie.

iqwert
komentarz
komentarz

poważnie zniknie czy to jest sarkazm :P właściwie co ma karta graficzna do dźwięku :)

Lipton
komentarz
komentarz

Kabel HDMI przesyła dźwięk, ale DVI-HDMI już nie. Nic na to nie poradzisz, po podłączeniu zewnętrznych głośników będzie już ok.

iqwert
komentarz
komentarz

bedzie ok po podlaczeniu do kompa czy do telewizora :) ?

Lipton
komentarz
komentarz

Do kompa ;)

iqwert
komentarz
komentarz

Dzieki miszczu :D wlasnie sie głowiłem jak tu zrobić zeby miec obraz na tv a dzwiek z kompa, czyli rozwiazaniem jest DVI.HDMI i glosniory podpiete pod kompa :) Dzieki i Pozdro, temat do kasacji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.