x-kom hosting

Problem z kartą Nvidia

asica78
utworzono
utworzono

Witam

Mam następujący problem : Komputer wiesza się z bardzo głośnym dźwiękiem z głośników najczęściej przy oglądaniu filmów ale czasem też w trakcie grania. Zainstalowane są najnowsze sterowniki do karty graficznej i płyty głównej oraz kodeki . Założyłam że to jest problem z kartą graficzną ale równie dobrze może być coś innego jak ktoś ma pomysł na rozwiązanie tego problemu ( jest to uciążliwe są filmy gdy wiesza się 5 razy w ciągu trwania filmu a są też takie gdzie nie wiesza się wcale) Bardzo proszę o możliwe sugestie co to może być. Podaję konfigurację sprzętową komputera:

procesor: AMD Athlon 64x2 Dual Core Procesor 4200+

Płyta główna: ABIT KN9(NF-MCP55 series)

Karta graficzna: Nvidia Geforce 7600 GS

Ram: 2x 512 DDR2

Machur
komentarz
komentarz

pewnie Ci się przegrzewa karta, biorąc pod uwage ze to 7600 to pewnie jest na pasywnym chłodzeniu tak? Czyli sam radiator bez wentylatora? Sprawdz temperatury karty podczas gry, oglądania filmu, ale podejrzewam że są za wysokie. Też miałem 7600gs i odrazu musiałem zmienić chłodzenie bo na standardowym podczas gry temperatura dochodziła nawet do 100 stopni.

asica78
komentarz
komentarz

Spróbuję tym chłodzeniem bo tego nie próbowałam dzięki za szybką odpowiedź

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.