x-kom hosting

Problem z portem usb

byne
utworzono
utworzono

Witam.

Mam problem z portem usb. posiadam ten problem w dwóch miejscach (komputerach) jednocześnie z tym, że na pierwszym komputerze u mnie w domu, jak podłącze pendrive'a, mp3 lub aparat kablem usb, wyskakuje mi że nie rozpoznano urządzenia usb i na tym jest koniec (jeśli jednak podłącze jednego starszego pendrive'a - 512, do tych portów w kompie wykrywa mi go normalnie i normalnie mogę pracować, jednakże w drugim miejscu (w pracy) u znajomej na kompie w ogóle nie działają porty usb w komputerze, jakiś czas temu działały myślałem ze to może wina samego kabla (przedłużki) ale nie ona działa sprawdziłem, pendrive'y które wkładałem do tego komputera działają na innych kompach - poprostu porty usb zero reakcji. dlaczego?

próbowałem na forum znaleźć jakichś sterowników czy czegoś, czy to może być przyczyna spalonego portu usb? lub sfixowania sterowników? w którym przypadku co mógł bym zrobić. Bardzo proszę o podpowiedź.

dodam ze sprzęt ani jeden ani drugi nie jest już objęty jakąkolwiek gwarancją...

Pozdrawiam

Paweł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.