x-kom hosting

Który monitor lepszy ?

zustol
utworzono
utworzono

Mam takie szybkie zapytanie co do monitora Acer bądz Asus. Zastanawiam się nad kupnem i chyba wezmę acera ma on parametry plamke 8 ms a acer ma tylko 5ms. Ale znow Acer ma kontrast 700 do 1 a asus ma 600-1 wiec ktory byscie polecili ktora lepsza firma i stawiac na jakośc

Gość
komentarz
komentarz

A ile masz kasy?

Ja osobiście z tych dwóch, brałbm Acera. Kontrast wyższy a te 3ms i tak ciężko zauważyć :P

zustol
komentarz
komentarz

Za godzine idę kupić tego asus. Mam nadzieje ze bedzie dobrze świecil jak myslisz ?

Gość
komentarz
komentarz

Ale czemu Asus? Ja mam samsunga 713n - 8ms , kontrast 600:1 chyba i jest bardzo dobry, a co dobiero jakby miał 700:1 :)

Kumpel ma też monitor Samsun, tyle że 710n, czyli ma 12ms i nie widze różnicy, a to 5ms różnicy!

Mówie Ci, lepiej brać Acera z większym kontrastem, bo 8ms jest "wystarczające" :)

O... 1001 postów :D Z tej okazji chciałem pozdrowić wszystkich, zwłaszcz mame i tate którzy dają mi kase na komputer, babcie, która też sie dokłada, wujka z którym robie dobre interesy. Ponadto chiałem podzekować Bizonowi za danie mi moda, i wszystkim którzy wtedy na mnie "głosowali". Dziekuje wszystkim! :lol: :lol: :lol: hahah :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.