x-kom hosting

Nvidia 8800 Ultra Gdzie Dostane?

Gość
utworzono
utworzono

Gdzie można kupić 8800 ultra? bo ceneo znajduję 8800 ultra ale za 2600 zł :D

na allegro też nie mogę znaleść

gruby1e1993
komentarz
komentarz

Już miałeś jeden taki temat <_<

lukasz1908
komentarz
komentarz

Co takiego ciekawego jest w tej wersji ultra ?

Nie możesz sobie wziąć 9800 gt ?

Machur
komentarz
komentarz

jako tako 8800 ultra to legenda wydajnosc;p teraz juz wiele kart ją przebija i jest mało opłacalnym zakupem. Widze w sygnaturce że masz 9800gtx, więc po co ta zmiana?

Gość
komentarz
komentarz

Karta , nie dla mnie tylko dla Kolegi :) który nie ma internetu a w sklepach nie widzi 8800 ultra uparł się :) nic nie poradzę a tak na boku , oglądałem pare benchmarków z youtube [ compusatv ] i ultra często wygrywa 9800 gtx jej przepustowość to 107 gb/s 9800 gtx - 72 itp etc

Lipton
komentarz
komentarz

Przeglądając wiele testów można stwierdzić, że 8800 Ultra kompletnie nie opłaca się kupować, wydajniejszy będzie HD4850 ;) lub 9800GTX+.

Gość
komentarz
komentarz

Aha dzięki no ale , kumpla nie da się przekonać wie ktoś może gdzie można dostać czy nie:)?

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Niestety wszędzie ceny z kosmosu (2300 zł). Nie wiem za co ta cena. Trzeba by kumplowi jakoś wybić z głowy ten pomysł :cisza:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.