x-kom hosting

Elektrownia za ~ 200zł

sebek77
utworzono
utworzono

Witam. Chcę wymienić swojego Tracera 400W na bezpieczniejszy i trochę mocniejszy. Znalazłem 3 zasilacze odpowiadające mi cenowo:

1. OCZ StealthXStream 500W - gw.36 m-cy - 197zł

2. ANTEC TRUE POWER 2.0 550W - gw.rozruchowa 1 m-c - 230zł

3.CHIEFTEC 450W GPS-450AA-101A - gw.24 m-ce - 185zł

Podoba mi się ten OCZ, ale czytałem, że najcichszy to nie jest. ANTEC jest podobno dobry, ale ten ma tylko 1 m-c gwarancji. Do CHIEFTEC,a jakoś nie mam przekonania, może będzie za słaby?

Będę chciał podkręcić procesor i grafikę.

Po pierwsze to nie jestem pewien, który wybrać, a po drugie to czy moc wystarczy do mojego sprzętu po oc.

Proszę o pomoc.

pm666
komentarz
komentarz

Bierz OCZ (bardzo dobry zasilacz) ma 36 mies. gwarancji czyli nowy? Tani. Anteca się nie opłaca, OCZ ma lepsze zabiezpieczenia i antec ma tylko 1-mies gwarancji. Chieftec też dobry, ale lepszy OCZ.

sebek77
komentarz
komentarz

A słyszałeś coś o jego głośności? Gdzieś czytałem, że nie są za ciche. Ale pewnie cichsze niż mój Tracer.

pm666
komentarz
komentarz

O w pizd* masz tracera na takiej konfiguracj? mhm nie szkoda Ci sprzętu? Tracery to nie sa zasilacz to tzw. bomby . Są na czarnej liście. Bierz szybko jakiś zasilacz byle, żeby nie ten miał zostać. Chyba będzie cichszy od tracera ale niewiem nigdy nie miałem tego zasialcza. ;) Nie powinien Ci przeszkadzać.

sebek77
komentarz
komentarz

No już wiem, że to bomba. Myślałem, że zaoszczędzę jak składałem kompa :wstydliwy: . Po 2 miesiącach spalił się i przy okazji grafe. Na szczęście wymienili na nową w ramach gwarancji. Co dzień się boję jak odpalam sprzęt, ale to już jego kres :evil: . Jutro zamawiam OCZ i biorę się za oc :banan:

pm666
komentarz
komentarz

No widzisz. Tylko jak bierzesz się za OC to poczytaj poradniki ;)

timmy
komentarz
komentarz

Ja mam OCZ StealthXStream 500W i jestem zadowolony.

Plusy:

+ Stabilne napięcia

+ Dobry do OC

+ Cichy

+ Kable w oplocie

+ 36 miesięcy gwarancji

+ Stosunek ceny do jakości

+ 2 wtyczki 6 pin

Minusy:

- Tylko 2 molexy

A co do głośności.

Nie jest najcichszy, ale jest ok. Normalnie da się spać przy kompie.

sebek77
komentarz
komentarz

Czytam, czytam... . I już wiem, że z mojej maszyny jeszcze można sporo wycisnąć, ale bez nowego zasilacza nawet nie próbuje.

Timmy dzięki za opinię. Jeszcze bardziej utwierdziłem się w decyzji.

mis456
komentarz
komentarz

Bierz anteca, ocz jest głośny, a on będzie cichutki.

Gość
komentarz
komentarz

Chieftec jest tylko glosny gdy sie zapcha kurzem, taka prawda, u mnie jest cichutko bo co jakis czas odkurzaczem go pojade, wydaje mi sie ze wystarczy zamontowac wentylator pod nim, (ja nie mam :P) i wszystko bedzie git...ja polecam Chieftec'a, ten OCZ tez moze byc, ale Antec to uzywka z 1 miesieczna gwracancja...

sebek77
komentarz
komentarz

No właśnie. Antec jest w dobrej cenie ale jak się rozkraczy po miesiącu to d.pa blada. Zamówiłem dzisiaj OCZ. Cena podobna do Chiefteca, ale rok gwarancji dłużej i jeszcze to:

http://nvision.pl/art-157-56/45_zasilaczy_...ie_i_ocena.html

Dzięki koledzy za zainteresowanie i dyskusję!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.