x-kom hosting

Problem z ATI Radeon X1300

LvR
utworzono
utworzono

Elo ! Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat więc wrzuciłem tutaj (jak coś to niech mod przeniesie). Mam taki nietypowy problem. Ostatnio oddałem kompa do naprawy bo Win sie wysypał... Ale zdziwiłem się gdy go włączyłem 1 raz (od odebrania). Wszystkie literki w biosie były jasno niebieskie :blink: Myślałem że to jakaś inna wersja, ale włączyłem dalej a tu to samo :blink: wszystko zamiast być białe jest jasnoniebieskie, a co czerwone jest czarne o_O. Próbowałem ze wszystkim, grzebałem w ust. monitora, przeinstalowałem sterowniki karty graficznej i nic ;/ Wrzucam kilka screenów żebyście zobaczyli jak to wygląda.

Problem1.jpg

To obraz pt. `Jesień` xDD

problem2.jpg

bemol911
komentarz
komentarz

Ja tu nie widzę żadnej różnicy, kolory w porządku

Daniel W.
komentarz
komentarz

Czyli problem z monitorem. Nie przestawiłes czegos? Bardzo wyrazisty problem? Podepnij monitor do innego kombajnu.

pozdrawiam

Daniel W.

LvR
komentarz
komentarz

No to nie wiem.. Możliwe że coś z monitorem, ale nie mam dostępu do innego pc'ta ;/

Machur
komentarz
komentarz

ja także nie widze jakichś problemow z kolorami? o co dokladnie chodzi?

dawid11113
komentarz
komentarz

wszystko jest jak ma być!

sprubój może poruszac wtyczką od monitora. ja przy starym monitorze tak czasami maiłem.

damib
komentarz
komentarz

Kolory normalne ;)

Poruszaj kablem od monitora sprawdź czy dobrze siedzi w monitorze i karcie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.