x-kom hosting

DirectX 10.1 na XP

kerderamax
utworzono
utworzono

Kupiłem przez kolegę komputer w viscie z kartą graficzną ATI Radeon HD 3800 Series i powiedziałem mu by zainstalował XP.Mam DirectX 9c a karta obsługuje 10.1,co się stanie gdy zainstaluje DirectX zrobionego na Viste na xp czy będą nieprzewidywane skutki i czy jest jakiś DirectX 10.1 na XP lub kiedy będzie.

Za każdą odpowiedź dziękuje i pozdrawiam.

pm666
komentarz
komentarz

Chyba się nic nie stanie , po prostu bedzie Ci go czytać jako directx 9. Jest podobno nieoficialna wersja directa 10.1 na jakims blogu - poszukaj. Zainstaluj directa 9 na XP i tyle. Directx 10 nie jest stworzony z myślą o XP.

kerderamax
komentarz
komentarz

Mam zainstalowanego dx 9.0c

------------------

System Information

------------------

Time of this report: 1/31/2009, 18:03:25

Machine name: AAA-87D1F6882EC

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_rtm.040803-2158)

Language: Polish (Regional Setting: Polish)

System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.

System Model: GA-MA69GM-S2H

BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG

Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~3.1GHz

Memory: 2046MB RAM

Page File: 284MB used, 3653MB available

Windows Dir: C:\WINDOWS

DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

skopiowałem to z dxdiag

Machur
komentarz
komentarz

po 1 pewnie nie uda sie nawet zainstalowac dx 10 na xp. Po 2 ten niby dla XP dx10 to sciema. Nie ma i nie będzie dx 10 na xp. Jesli 10 to tylko Vista. Tyle.

tomekk600
komentarz
komentarz
po 1 pewnie nie uda sie nawet zainstalowac dx 10 na xp. Po 2 ten niby dla XP dx10 to sciema. Nie ma i nie będzie dx 10 na xp. Jesli 10 to tylko Vista. Tyle.

Jest dx10 na XP robił go jakis koles z ameryki czy cos takiego. (z tego co pamietam ze czytałem) tak naprawde to pseudo dx10 juz lepiej miec 9 xD

Machur
komentarz
komentarz

jest ale to ściema -_-' tzn. nie widac efektow

kerderamax
komentarz
komentarz

jak zainstalowałem wiedźmina to ani razu się nie zaciął a jak syn polanie II to nie było sekundy w której się nie zacięło :(:(:(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.