x-kom hosting

Nadpalony procesor

Kaydan14
utworzono
utworzono

Siema mam pytanie jeżeli procek jest nadpalony nie wiem z czyjej winy cz mojej czy kompa ,to czy mogę go wymienić???

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Można spróbować. Ale moim zdaniem raczej Ci tego nie uznają. Tego typu uszkodzenia powstają raczej z powodu użytkownika, niewłaściwej instalacji bądź obsługi komputera.

Kaydan14
komentarz
komentarz
Można spróbować. Ale moim zdaniem raczej Ci tego nie uznają. Tego typu uszkodzenia powstają raczej z powodu użytkownika, niewłaściwej instalacji bądź obsługi komputera.

To ja nie wiem czy to z mojego powodu kiedyś włączyłem kompa i on już nie działał

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Skąd wiesz, że procesor jest nadpalony? Widać ślady na nim?

Kaydan14
komentarz
komentarz
Skąd wiesz, że procesor jest nadpalony? Widać ślady na nim?

Wszystko juz wymieniałem tylko nie procka a , a ślady są prawie nie widoczne ale są,ale w tym samym sklepie kupiłem reszte sprzętu. A gdy to by było z powodu wentylatora ??

asmodeuszz
komentarz
komentarz

A zasilacz? Spalenie procesora jest możliwe praktycznie tylko przy nagłym skoku napięcia. Zabezpieczenia chronią przed przegrzaniem. Co za zasilacz miałeś i do jakiego zestawu?

Kaydan14
komentarz
komentarz

Zasilacz jest w porządku

zasilacz mam chyba ponad 300w procek z celerona 3 ghz

ramu 2 gb z kingstona

karta graficzna ge force 7300gt 256mb

dysk twardy 320 gb

za zasilacz dałem 200 z

Jak mi nie wymieni to mu zrobię zadyme w sklepie :D

Dzięki za pomoc :):):)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.