x-kom hosting

9800gtx+twintech

bboyleon
utworzono
utworzono

Witam ponownie...

Zakupiłem kartę graficzna jaką mi polecono na tym forum 9800gtx+ xt od twintecha oraz zasilacz 500 corsair,karta chodzi 3 dzień komputer wyłączany jest tylko na noc,dosłownie parę godzin temu przy pykaniu w cod-a 4 :D karta zaczęła piszczeć czy mam się obawiać trefną produkcją karty czy to zwykłe przegrzanie się karty ? wyłączyłem komputer na godzinę,po włączeniu wszystko jest w porządku,jakieś porady?

Hammer
komentarz
komentarz

Być może to nie piszczy karta, tylko zasilacz.

bboyleon
komentarz
komentarz

Zasilacz chodzi dość głośno tzn głośniej od poprzedniego 4life/400 HF, a z jakiego powodu miałby piszczeć zasilacz?

loar
komentarz
komentarz

Mi też zasilacz piszczal narazie wysłałem go spowrotem do sklepu ;>http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=87567 tu masz ten temat.

falcon1984
komentarz
komentarz

Panowie, Tracera pod 9800GTX+ to masakra podłączyć. Wymieńcie zasilacz bo może kompa spalić

loar
komentarz
komentarz

Ehmm... Ale on ma Corsaira 500W jest w pierwszym poście xD Tracera to miał kiedyś i był cichszy ;] Moim zdaniem wadliwy model, Corsairy uchodzą za ciche. I nie powinnien piszczeć:P Moja Delta 350W też cichsza od Amacroxa 400w FE którego dostałem ;]

Dracoo
komentarz
komentarz

ale masz Corsaira 520W czy 550W? ? bo 500ki nie ma

niby 520 jest cichszy ale ja mojego 550 nawet nie słyszę

bboyleon
komentarz
komentarz

Kurcze,nie jestem wstanie określić czy ten hałas na pewno pochodzi od zasilacza,ponieważ kiedy otwieram obudowę hałas ustaje,temperatura wszystkich podzespołów w normie,następnym razem jak to coś zacznie piszczeć postaram się dokładnie określić czy to zasilacz czy grafa....

ps. zasilacz to Corsair 520W

gostek
komentarz
komentarz

moze cewki piszcza w 3D, bo akurat nic z glosnikow nie lecialo?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.