x-kom hosting

Radeon 4870 Gainward 1GB czy GeForce GTX 280 Gainward 1GB

lasocki88
utworzono
utworzono

Witam

chce sobie zakupić nowego kompa no i oczywiście mam dylemat co do kary graficznej Radeon 4870 Gainward 1GB czy GeForce GTX 280 Gainward 1GB która bedzie lepsza !!!! Proszę pomóżcie!!!!!!!!!! Może jakieś inne propozycje do 1200 zł (+/-)!!!!!!!Z góry WIELKIE dzięki!!!!!!!!!!!!!!!

piter00711
komentarz
komentarz

Evga GeForce GTX 260 55nm SSC będzie lepsza od 280-tki a w cenie 1200zł już możesz ją dostać :)

Supel
komentarz
komentarz
Witam

chce sobie zakupić nowego kompa no i oczywiście mam dylemat co do kary graficznej Radeon 4870 Gainward 1GB czy GeForce GTX 280 Gainward 1GB która bedzie lepsza !!!! Proszę pomóżcie!!!!!!!!!! Może jakieś inne propozycje do 1200 zł (+/-)!!!!!!!Z góry WIELKIE dzięki!!!!!!!!!!!!!!!

Ja polecam CI Gainward GTX 280, sam posiadam i karta podkrecona a trzyma temp 76st. I jest o wiele cichsza niż 4870, oraz wydajnościowo lepsza. Wiem co mówię, bo miałem wcześniej Gigabyte 4870.

pm666
komentarz
komentarz

Tak, ale GTX 260 core 216 jest lepsza od 280 GTX

piter00711
komentarz
komentarz

Ale bzdury piszecie GTX 216 core 216 w cale nie jest lepszy od GTXa 280... tylko ten konkretny model który wyżej podałem, zamiast gadać takie głupoty pooglądaj wpierw testy i poczytaj. I wcale nie za 1070zł tylko te chodzą teraz po minimum 1200 (mówie o EVGA SSC).

Machur
komentarz
komentarz

no właśnie tak czytam i przez caly temat 260 lepsza niz 280. Nawet nowa 260 core 216 nie jest lepsza niz 280, którego polecam w tym temacie.

piter00711
komentarz
komentarz

Możliwe a na pewno znacznie jej nie odbiega a różnica w cenie jest duża, jak kupić coś w cenie 280 to już lepiej tańszą 285 i również lepszą :P

Machur
komentarz
komentarz

tak tu masz racje, ze opłacalniejszym zakupem jest 260 core216

jkamil22
komentarz
komentarz

Lepiej Geforca :P

//Uzasadnisz dlaczego ?

//Lipton

piter00711
komentarz
komentarz

To już lepiej GTXa 285 wziąć a o karcie mówie o teeeej!! http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=EVGA+896-P3-1258-ER i ta jest wydajniejsza od nie kręconego GFa 280 tylko taaa... bo widze że chyba niektórzy tego nie czają:P

Gość
komentarz
komentarz
To już lepiej GTXa 285 wziąć a o karcie mówie o teeeej!! http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=EVGA+896-P3-1258-ER i ta jest wydajniejsza od nie kręconego GFa 280 tylko taaa... bo widze że chyba niektórzy tego nie czają:P

GTX285 jest duzo drozszy, :lol: podaj mi jakis test w ktorym GTX260 216 jest lepszy od GTX280

Gość
komentarz
komentarz

jesli faktycznie tak jest to ten GTX260 sie bardzo udal...

piter00711
komentarz
komentarz

Raczej bardzo udało się go Evdze podkręcić przecież popatrz na zegary referenta a wersji SSC.

mikis525
komentarz
komentarz

Czy Gainward ,a EVGA to różnica O/C karty, dobrze skumałem ?

Gość
komentarz
komentarz

tak ta wersja ktora podal papasmerf to jest grubo fabrycznie podkrecona i zjada tego gainward'a

anon92
komentarz
komentarz

Witam nie opłaca się kupować drogiego kompa i karty radek spokojnie wystarczy karty mają prawie identyczne statystyki a ta jest tańsza a za rok jak zabraknie mocy można jeszcze drugiego. Lepiej jest kupić tańszego kompa a później szybciej następnego, jestem pewien że radek spełni twoje wymagania.

gostek
komentarz
komentarz

ale rownie dobrze mozna kupic c.216 i podkrecic, ew. podniesc napiecie i samemu mozna zrobic ssc... bo tego 280 mozna podkrecic nawet slabo i pobije maxymalnie wykrecona evge...

piter00711
komentarz
komentarz

Pobije ale różnica w cenie jest a jak ktoś kupuje wersje SSC to raczej nie zamierza kręcić co nie ? :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.