x-kom hosting

Który zasilacz lepszy?

Angolek
utworzono
utworzono

OCZ ModXStream Pro OCZ500MXSP 500W albo OCZ StealthXStream PSU OCZ500SXS 500W

pm666
komentarz
komentarz

Ten drugi. Raz, że tańszy, dwa że podobne osiągi.

P.S piszę się który :)

Gość
komentarz
komentarz

Mod ma odpinane kable.

gruby1e1993
komentarz
komentarz

ten drugi jest lepszy :D

mis456
komentarz
komentarz

Ten pierwszy. Jest cichszy i ma odpinane kable, nie wiem jak można pisać ze ten drugi jest lepszy

pm666
komentarz
komentarz

Chodziło mi głównie o cene itp. Bo te zasilacze są podobne do siebie mimo paru szczegółów. Wiadomo, że ten 1-szy jest lepszy , ale minimalnie więc czy jest sens przepłacać?

BodzioDPL
komentarz
komentarz

Oczywsice ze 1 jest lepszy - bardzo przydatne ma odpinane kable czy jest cichszy? -może ale minimalnie :).. i gwarancja PowerSwap 3 letnia - odrazu dostaje sie nowy xD 1 i2 to maja :P

Angolek
komentarz
komentarz

dzięki za pomoc :D .To wypas jak ma odpinane kable :D

BodzioDPL
komentarz
komentarz
dzięki za pomoc :D .To wypas jak ma odpinane kable :D

Mowie Ci bardzo przydatna rzecz... wedlug mnie nawet mozna za to doplacic te max. 80zl(jak dla mnie)...przez to wiecej miejsca w odbudowie, wieksza swoboda i wieksza cyrkulacja powietrza..

ja mam Seasonic S12-550 - 550W i jest wielki klopot :unsure: jeszcze za tyle kasy.. :P

pm666
komentarz
komentarz

No tylko można sobie kupić kilka zpinek i możesz to fajnie poukładać ;) Ja tak mam Modecomem .

BodzioDPL
komentarz
komentarz
No tylko można sobie kupić kilka zpinek i możesz to fajnie poukładać ;) Ja tak mam Modecomem .

No napewno masz czesc racji.. ale te kable sa dla mnei zamasywne zeby je jakos sprytnie pochowac.. :P

Albo to ze mnie jakis nie teges :mellow: bo ja wole nie miec czegos co jest nie uzywane w obudowie ^^ nieuzyteczne kable od zasilania sa dla mnie jak zdechly szczur w obudowie- to i to lezy i tlyko miejsce zajmuje ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.