x-kom hosting

Grafika vs. zasilacz

Marcelinhos
utworzono
utworzono

Właśnie zakupiłem nową kartę graficzną i nie wiem czy mój zasilacz uciągnię tą kartę bo spalić grafikę w dzień to nie sztuka...

gostek
komentarz
komentarz

popraw linki lub napisz ocb...

Marcelinhos
komentarz
komentarz

Poprawiłem, teraz już raczej wszystko jasne. Myślę że mój zasilacz powinien bez kłopotu poradzić sobie GF 9600 GT ale lepiej to sprawdzić u innych niż "obudzić się z ręką w nocniku".

pm666
komentarz
komentarz

Pociągnie.

damib
komentarz
komentarz

Bez najmniejszego problemu :)

Marcelinhos
komentarz
komentarz

Powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz, co oznaczają te słowa które wyczytałem w instrukcji karty:

"A minimum 400 W system power supply ( with 12 V current rating of 26A)...

pm666
komentarz
komentarz

Pisze, że potrzebuje 400 watowego zasilacza i lini 12V z 26A natezeniem pradu tak? Ale ja bym się ta linia nie przejmowal. Dużo ludzi ma na takich zasilaczach takie karty i są stabilne przy max. obciążenia ;)

Marcelinhos
komentarz
komentarz

To teraz troszkę odejdę od tematu - postanowiłem zmienić płytę główną, co byście mi polecili do 200 zł pod podaną wcześniej kartę graficzną i procesor AMD 2 Athlon 64 X2 4000+...

Marcelinhos
komentarz
komentarz

Wiem, wiem jestem troszkę upierdliwy, znajdzie mi ktoś płytę w komputroniku która będzie dostępna w sklepie Ruda Śląska :X

gostek
komentarz
komentarz
znajdzie mi ktoś płytę w komputroniku która będzie dostępna w sklepie Ruda Śląska

zamow se ;pp w filiach maja malo sprzetu, wszystko maja w magazynie...

Marcelinhos
komentarz
komentarz

Wiem, wiem ale z ich dostarczaniem towaru jest tragicznie, poszukam poleconych płyt w innych sklepach :)

gruby1e1993
komentarz
komentarz

Pociągnie bez problemu ale zasiłki od chieftec'a są głośne . Na twoi miejscu zastanowiłbym się nad firmą Corsair

Marcelinhos
komentarz
komentarz

Muszę zostać przy tym zasilaczu ze względów finansowych :)

Podajcie jeszcze jakieś płyty pod mojego procka i grafę będę miał większy wybór....

pm666
komentarz
komentarz

Powiedz im w komputroniku, żeby Ci sprowadzili i za 2 - 3 dni będziesz miał do odbioru ;) Ja ta z kompem zrobili miałem na drugi dzień a z Poznania jechał :)

Marcelinhos
komentarz
komentarz

Ostatnie "przygody" z komputronikiem zraziły mnie do tego sklepu :|

Gość
komentarz
komentarz
Właśnie zakupiłem nową kartę graficzną i nie wiem czy mój zasilacz uciągnię tą kartę bo spalić grafikę w dzień to nie sztuka...

Szkoda ze juz zakupiles...za cene tego 9600GT mozna miec referent'a 9800GT, albo mogles kupic tanszego 9600GT od MSI fabrycznie podkreconego hmmm szkoda,

Chief wystarczy, tylko ze np na Proline.pl masz 450W za 199zl :lol:

napewno Ostatnie "przygody" z komputronikiem zraziły mnie do tego sklepu :|

No to po co tam kupujesz?

Machur
komentarz
komentarz

tak jak wyzej, do 2-3 dni będziesz miał płyte w swoim sklepie:)

Marcelinhos
komentarz
komentarz

Właśnie ostatni zakup mnie zraził do tego sklepu dlatego rezygnuję z ich usług :)

pm666
komentarz
komentarz

To poszukaj szczęścia gdzie indziej. ;) Dużego wyboru w tym przedziale cenowym to nie ma .

Gość
komentarz
komentarz
Właśnie ostatni zakup mnie zraził do tego sklepu dlatego rezygnuję z ich usług

Ma sie rozumiec zakup Zasilki i karty? Ja osobiscie polecam Proline.pl ale tam wyboru widze nie ma z tanszych plyt AM2

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/Gig...pelny,id,45616/ < jesli ta plyta byla do 200zl to mozesz brac (Jakas aktualizacja jest na komputroniku i nie dziala ich strona)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.